Özel Akyol Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Akyol Diyaliz Merkezi, Gaziantep ilimizin Şahinbey ilçesinde bulunan Özel Akyol Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Bahçelievler Mah. Gazi Sok. No:3 adresinde bulunan Özel Akyol Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (342) 232-2020 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Akyol Diyaliz Merkezi Hakkında

Merkezimiz 01.06.2006 tarihinde Bahçelievler Mahallesi Atatürk Bulvarı Gazi Sokak no:3 adresinde 17+1 hemodiyaliz cihaz kapasitesi ile faaliyete başlamıştır. Tecrübeli ve emin ellerde, güler yüzlü bir sağlık ekibi ile hastalarımıza daha rahat ve iyi bir ortamda tedavi almaları maksadıyla yola koyulduk. Amacımız hemodiyaliz nasıl tedavi edileceği gören hastalarımıza en yüksek kalitede hizmet sunmaktır. Hizmet değeri yarışında kendimizi her sene geçmek, iyi diyaliz uygulamalarını başarı ve kaliteyle sunmak, güler yüzlü ve profesyonel sağlık ekibimizle hizmet vermektir. 2008 senesinde kapasitemiz gelen yoğun taleplerden dolayı 27+1 ve 35+1 olmak üzere 2 kez artırılmıştır. 15 personelle hizmet verdiğimiz ünitemizde braun dialog marka diyaliz cihazları ve aqualine marka su sistemi kullanılmakta olup her hastanın ihtiyacına özel diyaliz filtreleri (gambro14l, 17l, 21l) seçilmektedir.

Özel Akyol Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Biyokimya
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz
  • Özel Akyol Diyaliz Merkezi Randevu

Özel Akyol Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Akyol Diyaliz Merkezi, Gaziantep ili Şahinbey ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Akyol Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Akyol Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Akyol Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Akyol Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (342) 232-2020

Özel Akyol Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Akyol Diyaliz Merkezi Adresi:  Bahçelievler Mah. Gazi Sok. No:3

Özel Akyol Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Akyol Diyaliz Merkezi Web Sitesi:

Özel Akyol Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Akyol Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir