Özel Alaşehircan Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Alaşehircan Diyaliz Merkezi, Manisa ilimizin Alaşehir ilçesinde bulunan Özel Alaşehircan Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Süleyman Demirel Blv. Kırmızıgül Sk. No:1 adresinde bulunan Özel Alaşehircan Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (236) 654-5000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Alaşehircan Diyaliz Merkezi Hakkında

Alaşehircan Diyaliz Merkezi 2006 senesinde kurulmuştur. Alaşehir ve Sarıgöl bölgesindeki diyaliz hastalarına hizmet vermektedir. 17+1 cihaz kapasitesi mevcuttur.

Hastalarımız diyaliz esnasında evde diyaliz oluyorcasına kendini hasta hissetmeden oturdukları ve her türlü pozisyona getirebildikleri rahat koltuklar mevcuttur. Koltuk kılıfları her seans sonrası yıkanır ve temiz olan kullanılır. Bazı hastalarımız postural zorunluluktan dolayı yada isteği üzerine her türlü pozisyon verilen yataklarda diyaliz seansını geçirmektedirler.

Özel Alaşehircan Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Alaşehircan Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Alaşehircan Diyaliz Merkezi, Manisa ili Alaşehir ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Alaşehircan Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Alaşehircan Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Alaşehircan Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Alaşehircan Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Alaşehircan Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (236) 654-5000

Özel Alaşehircan Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Alaşehircan Diyaliz Merkezi Adresi:  Süleyman Demirel Blv. Kırmızıgül Sk. No:1

Özel Alaşehircan Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Alaşehircan Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.candiyaliz.net

Özel Alaşehircan Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Alaşehircan Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir