Özel Alfa Tıp Merkezi Balçova Telefon Numarası ve Adresi

Özel Alfa Tıp Merkezi Balçova, İzmir ilimizin Balçova ilçesinde bulunan Özel Alfa Tıp Merkezi Balçova ile ilgili detaylar. Mithat Paşa Cad. No:247 A Balçova adresinde bulunan Özel Alfa Tıp Merkezi Balçova kurumuna 0 (232) 278-8111 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Alfa Tıp Merkezi Balçova Hakkında

AlfaGöz Tıp Merkezi; Göz Hastalıkları Uzmanı olan Dr. Abdullah Karaca ve Eşi Dr. Dilek Karaca aracılığıyla 2008 senesinde İzmir Karabağlarda hizmet vermeye başlamıştır. 2009 senesinde Alsfakatta açılan şubesi ve büyüyen kadrosu ile hizmet vermeye devam etmiştir.

Hastalarımızın yoğun ilgi isteklerinden dolayı bulunduğumuz şubelerimizi büyütme ve kapasite arttırma kararı alıp, Alsancak şubemizi Balçova’ya, Karabağlar şubemizi Çamdibi’ne taşımış olup yeni yerimizde hastalarımıza bi hayli hızlı ve güvenilir bir çözüm sağlamak maksadıyla çalışmaya devam etmekteyiz.

Kuruluşumuzun 6.senesinde Yeni yerimize eklemiş olduğumuz cerrahi birimimiz özel bir hava sirkülasyonu sistemi, Laminar Air Flow ile donatılmış olup, üst düzeyde hijyenik ve temiz bir ortama sahiptir. Göz Muayene ve tetkiklerinde tercih ettiğimiz tüm cihazlar avrupa standartlarındadır.

Siz değerleri hastalarımıza son teknolojılerin kullanıldığı cihazlarla, en yüksek kalitede hizmet verebilmek için doktorlarımız ve profesyonel, güleryüzlü personelimizle hizmetinizdeyiz.

Özel Alfa Tıp Merkezi Balçova Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji
  • Kardiyoloji
  • Göz Hastalıkları

Özel Alfa Tıp Merkezi Balçova iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Alfa Tıp Merkezi Balçova, İzmir ili Balçova ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Alfa Tıp Merkezi Balçova Telefon Numarası

Özel Alfa Tıp Merkezi Balçova telefon numarası:  0 (232) 278-8111

Özel Alfa Tıp Merkezi Balçova Adresi

Özel Alfa Tıp Merkezi Balçova adresi: Mithat Paşa Cad. No:247 A Balçova

Özel Alfa Tıp Merkezi Balçova Web Sitesi

Özel Alfa Tıp Merkezi Balçova resmi web sitesi: www.alfagoz.com.tr

Özel Alfa Tıp Merkezi Balçova Nasıl Gidilir? Özel Alfa Tıp Merkezi Balçova Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir