Özel Alfa Tıp Merkezi Çamdibi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Alfa Tıp Merkezi Çamdibi, İzmir ilimizin Bornova ilçesinde bulunan Özel Alfa Tıp Merkezi Çamdibi ile ilgili detaylar. Gazi Osman Paşa Mah. 5234 Sk. No:58/A adresinde bulunan Özel Alfa Tıp Merkezi Çamdibi kurumuna 0 (232) 262-2828 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Alfa Tıp Merkezi Çamdibi Hakkında

Alfa Sağlık Grubu; Göz Hastalıkları Uzmanı olan Dr. Abdullah Karaca ve Eşi Dr. Dilek Karaca aracılığıyla 2008 senesinde İzmir Karabağlarda hizmet vermeye başlamıştır. 2009 senesinde Alsfakatta açılan şubesi ve büyüyen kadrosu ile hizmet vermeye devam etmiştir.

Hastalarımızın yoğun ilgi isteklerinden dolayı bulunduğumuz şubelerimizi büyütme ve kapasite arttırma kararı alıp, Alsfakat şubemizi Balçova’ya, Karabağlar şubemizi Çamdibi’ne taşımış olup yeni yerimizde hastalarımıza bi hayli hızlı ve güvenilir bir çözüm sağlamak maksadıyla çalışmaya devam etmekteuz.

Kuruluşumuzun 6.senesinde Yeni yerimize eklemiş olduğumuz cerrahi birimimiz özel bir hava sirkülasyonu sistemi, Laminar Air Flow ile donatılmış olup, üst düzeyde hijyenik ve temiz bir ortama sahiptir. Göz Muayene ve tetkiklerinde tercih ettiğimiz tüm cihazlar avrupa standartlarındadır.

Siz değerleri hastalarımıza son teknolojilerin kullanıldığı cihazlarla, en yüksek kalitede hizmet verebilmek için doktorlarımız ve profesyonel, güler yüzlü personelimizle hizmetinizdeyiz.

Özel Alfa Tıp Merkezi Çamdibi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji
  • Kardiyoloji
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Radyoloji

Özel Alfa Tıp Merkezi Çamdibi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Alfa Tıp Merkezi Çamdibi, İzmir ili Bornova ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Alfa Tıp Merkezi Çamdibi Telefon Numarası

Özel Alfa Tıp Merkezi Çamdibi telefon numarası: 0 (232) 262-2828

Özel Alfa Tıp Merkezi Çamdibi Adresi

Özel Alfa Tıp Merkezi Çamdibi adresi: Gazi Osman Paşa, 5234. Sk. 58/A, 35090 Bornova/İzmir

Özel Alfa Tıp Merkezi Çamdibi Web Sitesi

Özel Alfa Tıp Merkezi Çamdibi resmi web sitesi: www.alfatipmerkezi.com

Özel Alfa Tıp Merkezi Çamdibi Nasıl Gidilir? Özel Alfa Tıp Merkezi Çamdibi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir