Özel Alsancak İlke Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Alsfakat İlke Tıp Merkezi, İzmir ilimizin Konak ilçesinde bulunan Özel Alsfakat İlke Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Mimar Sinan Mh. Dr. Mustafa Bey Cd. No:37 adresinde bulunan Özel Alsfakat İlke Tıp Merkezi kurumuna 0 (232) 465-1555 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. 

Özel Alsfakat İlke Tıp Merkezi Hakkında

2006 senesinden bu yana hizmet vermekte olan Tüsav Kardiyoloji Merkezi koşulsuz hasta tatminiyetini ilke edinmiş geliştirilen ekibi ve yönetim anlayışıyla hastalarını Alsfakat İlke Tıp Merkezi olarak kabul edecektir.

Alsfakat’ta kolay ulaşılır, merkezi bir lokasyonda Fuar 26 Ağustos kapısının karşısında konumlanan Alsfakat İlke Tıp Merkezi, güler yüzlü, hasta doktor ilişkisinin güven, açıklık ve saygıveyayandığı bir anlayışla hastalarına hizmet vermeye yeni branşlar ekleyerek sürecektir.

Sağlık gibi temel yaşamsal bir olgunun toplumsal refahın arttırılmasında mühim bir rol oynadığının bilinciye “Hayat Sağlıkla Güzel” ilkesini prensip edinmiş sağlık personelimiz ileri tanı ve tedavi metotları ile tıp teknolojisindeki gelişmeleri yakında zamandan takip edecek ve bunları hastalarımıza sunacaktır.

Alsfakat ilke tıp merkezi olarak modern tıbbın gereklerini, senelerın tecrübesi ile birleştirerek Balçova’da bulunan şubemiz İlke Tıp Merkezinin sektördeki yeri ve başarılarının referansında, tüm enerjimizi sağlıklı bir toplum için harcamaya, TÜSAV KARDİYOLOJİ MERKEZİ adının kazanmış olduğu saygınlığı koruyarak hastalarımıza hizmet vermeye devam edeceğiz.

  • Kardiyoloji
  • Göğüs Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Nükleer Tıp
  • Mikrobiyoloji

Özel Alsfakat İlke Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Alsfakat İlke Tıp Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Alsfakat İlke Tıp Merkezi Telefon Numarası:  0 (232) 465-1555

Özel Alsfakat İlke Tıp Merkezi Adresi:  Mimar Sinan Mh. Dr. Mustafa Bey Cd. No:37

Özel Alsfakat İlke Tıp Merkezi Web Sitesi: alsfakatilketip.com

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir