Özel Amasya Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Amasya Diyaliz Merkezi, Amasya ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Özel Amasya Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Bahçeleriçi Mah. Sipahi Cad. Sultan Apt. B Blok adresinde bulunan Özel Amasya Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (358) 218-4200 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Amasya Diyaliz Merkezi Hakkında

Özel Amasya Diyaliz Merkezi 25 tane diyaliz makinesi ile hizmet vermektedir. Diyaliz merkezimizde 2si doktor, 7si hemşire olmak üzere toplam 23 personel görev yapmaktadır. Hastalarımız tedavi sırasında her yatağın önünde bulunan televizyon ile zaman geçirebilmektedir.

Özel Amasya Diyaliz Merkezi Randevu

  • Hemodiyaliz
  • Özel Amasya Diyaliz Merkezi Bölümleri

Özel Amasya Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Amasya Diyaliz Merkezi, Amasya şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Amasya Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Amasya Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Amasya Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Amasya Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (358) 218-4200

Özel Amasya Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Amasya Diyaliz Merkezi Adresi:  Bahçeleriçi Mah. Sipahi Cad. Sultan Apt. B Blok

Özel Amasya Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Amasya Diyaliz Merkezi Web Sitesi:

Özel Amasya Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Amasya Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort