Özel Anadolu Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Anadolu Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, İstanbul ilimizin Maltepe ilçesinde bulunan Özel Anadolu Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi ile ilgili detaylar. Bağdat Caddesi No:613 Cevizli adresinde bulunan Özel Anadolu Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi kurumuna 0 (216) 383-1298 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Anadolu Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Hakkında

Özel Anadolu Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi; Mayıs 2010 tarihinde Maltepe/ İstanbul da hizmete açılmıştır. Kurulduğu günden ibu yana çevre illerden Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu, Yalova ve İstanbul’un tum ilçelerine hizmet vermektedir. Merkezimizde, iyileşmeyen yaralar (Şeker hastalığına bağlı olanlar yahut olmayanlar), kemik iltihapları, ani işitme ve görme kayıpları, soba-tüpgaz zehirlenmesi gibi olan hastalar tedaviye alınmaktadır. Ayrıca dalgıç muayenesi ve vurgun dahil dalış ile ilgili hastalıklar sebebiyle başvuran profesyonel, amatör tüm dalgıçlara hizmet vermektedir.

Özel Anadolu Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Bölümleri

  • Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp
  • Hiperbarik Oksijen Tedavisi

Özel Anadolu Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Anadolu Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, İstanbul ili Maltepe ilçesinde oksijen tedavi merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Anadolu Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Telefon Numarası

Özel Anadolu Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi telefon numarası:  0 (216) 383-1298

Özel Anadolu Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Adresi

Özel Anadolu Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi adresi: Cevizli, Bağdat Cd. No:613, 34846 Maltepe/İstanbul

Özel Anadolu Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Web Sitesi

Özel Anadolu Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi resmi web sitesi: www.anadoluhiperbarik.com

Özel Anadolu Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Anadolu Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir