Özel Anadolu Ortopedi ve Travmadoloji Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Anadolu Ortopedi ve Travmadoloji Merkezi, Ankara ilimizin Yenimahalle ilçesinde bulunan Özel Anadolu Ortopedi ve Travmadoloji Merkezi ile ilgili detaylar. 2812 Cadde No:1 İlko Sitesi Çayyolu adresinde bulunan Özel Anadolu Ortopedi ve Travmadoloji Merkezi kurumuna 0 (312) 242-2222 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Anadolu Ortopedi ve Travmadoloji Merkezi Hakkında

Merkezimiz 1998 senesinde Prof. Dr. Tansel Ünsaldı aracılığıyla kurulmuştur. 2008 senesinde merkezimiz Ümitköy, Çayyolu, Konutkent, Beysukent, Yaşamkent, Bilkent bölgesindeki hastalarımıza hizmet verebilmek adına Çayyolu’na taşınmıştır. Anadolu Ortopedi Merkezi kurulduğu günden bu yana ortopedi alanında, hususunda işinde uzman uzman hekimlerle kaliteli sağlık hizmeti prensibinden ödün vermeden çalışmaktadır. 2010 senesinde bünyesine fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümünüde ekleyerek hizmet alanını genişleten merkezimiz bölgesinde hastalarına eksiksiz tedavi olanağı sunan sayılı kuruluşlar içinde bulunmaktadır.

Ortopedik cerrahilerimiz uzun süredir birlikte çalışan ekibimiz aracılığıyla özenle yapılmakta, bunun bunun yanında her türlü ortopedik rehabilitasyon; uzman fizyoterapistlerimiz eşliğinde modern tedavi yaklaşımları uygulanarak gerçekleştirilmektedir.

Merkezimiz; tam donanımlı 2 ameliyathane, refakatli hasta odaları, fizik tedavi ve rehabilitasyon departmanı, acil servis, gelişmiş tıbbi cihaz ve 6’sı uzman doktor olmak üzere toplamda 20 kişilik personel kadrosu ile bölgesindeki tüm tedavilerin profesyonel biçimde yapılabildiği bir dal merkezi olarak Ankara’da bir ilke imza atmaktadır.

Özel Anadolu Ortopedi ve Travmadoloji Merkezi Bölümleri

  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Biyokimya
  • Nükleer Tıp
  • Radyoloji
  • Patoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil
  • Yoğun Bakım

 

Özel Anadolu Ortopedi ve Travmadoloji Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Anadolu Ortopedi ve Travmadoloji Merkezi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde kemik hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Anadolu Ortopedi ve Travmadoloji Merkezi Doktorları

Özel Anadolu Ortopedi ve Travmadoloji Merkezi doktorları için tıklayınız.

Özel Anadolu Ortopedi ve Travmadoloji Merkezi Telefon

Özel Anadolu Ortopedi ve Travmadoloji Merkezi Telefon Numarası:  0 (312) 242-2222

Özel Anadolu Ortopedi ve Travmadoloji Merkezi Adresi

Özel Anadolu Ortopedi ve Travmadoloji Merkezi Adresi:  2812 Cadde No:1 İlko Sitesi Çayyolu

Özel Anadolu Ortopedi ve Travmadoloji Merkezi Web Sitesi

www.ortopedimerkezi.net

Özel Anadolu Ortopedi ve Travmadoloji Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir