Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi, İstanbul ilimizin Ataşehir ilçesinde bulunan Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Barbaros Mah. Ortabahar Sok. No:28 adresinde bulunan Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi kurumuna 4444276 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi Hakkında

Anadolu Sağlık Merkezi, toplumun daha kapsamlı kesimlerine ulaşmayı sağlayan tıp merkezlerinde de hekimlerinin deneyim ve bilgi birikimleriyle hasta odaklı hizmet yaklaşımlarını sürdürüyor.

Hem sağlık problemlerinin giderilebildiği, hem de koruyucu sağlık hizmetlerinin verildiği Ataşehir Cerrahi Tıp Merkezi 2008 senesinden bu yana yedi gün ve 24 saat boyunca hizmet vermekte. Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi’nde bölgenin acil sağlık ihtiyaçları için 7/24 hizmet noktası olabilmek üzere hareket ediliyor. Merkezde iki ameliyathane, 22 poliklinik ile hizmet veriliyor.

Günübirlik Cerrahi işlemlerinin de gerçekleştirildiği, Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi’nde bunun bunun yanında,

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümünde, 100 metrekarelik bir alana yayılan fizyoterapistler eşliğinde özellikle spor yaralanmaları, kronik hastalıkların sekelleri, uzun süre kırık yahut başka nedenle hareketsiz kalan lokomotor sistemin eski formuna kavuşturulması “klinik plates” uygulamarı da gerçekleştiriliyor.

Çocuk-Ergen Psikolojisi Bölümünde özellikle çiftlere yönelik terapiler uygulanıyor.

Ağız ve Diş Sağlığı Bölümünde: Süt dişi tedavileri, ortodonti, gömülü diş cerrahisi, diş eti hastalıklarının nasıl tedavi edileceği, implantlar, zirkonyum porselenler, protezler ve gülüş tasarımı yapılabiliyor.

Geriatri Kliniği’nde, sağlıklı yaşlanmayı; yaşlıların yaşamlarına yıl katmak değil, senelerına yaşam değeri katmak olarak göze çarpıyor. Ve sağlıklı ve kaliteli yaşlanmak için Türkiye’deki az sayıdaki geriatri uzman kişilerından biriyle sizlere hizmet paylaşıyoruz.

Kayropraktik; bel, boyun ve sırt ağrıları nasıl tedavi edileceği için bilindik metotların bunun yanında uygulanan bu yönte ülkemizde pek bilinmese de dünya çapında bir çok merkezde kullanılıyor.

Dermokozmetik Kliniği’nde, yaşlanmayı geciktirici, önleyici ve tedavi edici dermokozmetik uygulamaları bir arada sunuluyor. Klinikte; Cilt gençleştirme metotları, akne izlerinin nasıl tedavi edileceği, çilt çatlaklarının nasıl tedavi edileceği, botoks uygulaması, vücut şekillendirme, lazer epilasyon, eller ve dekolte bölgesi için cilt gençleştirme metotları uygulanıyor.

Erkek Kısırlığı Merkezi’nde erkeğe bağlı kısırlık nedenleri araştırılarak nasıl tedavi edileceği gerçekleştiriliyor.

Göğüs Hastalıkları Bölümünde; Özellikle alerjik hastalıklar ve sigarayı bırakma ile ilgili talepler, göğüs hastalıkları uzmanımızın gözetiminde değerlendirilmekte ve kronik göğüs hastalıkları (astım, bronşit, KOAH) yönetilip nasıl tedavi edileceği düzenleniyor.

Beslenme ve Diyet Bölümünde; bilimsel tanı metotlarınin ışığında her bir hastamız için değişik ve bünyelerine uygun zayıflama programları hazırlanıyor.

Çocuk Hastalıkları Bölümü’nde, sağlıklı çocuk izleminin yanında beslenme izlemi ve aşı uygulamaları da yapılıyor.

Merkezde bunun bunun yanında, bilgisayarlı tomografi, renkli ultrason, dijital röntgen, mammografi ve panoramik röntgen gibi görüntüleme metotlarıyle ilgili de hizmet alabilirsiniz.

Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi Bölümleri

 • Acil Servis
 • Ağız ve Diş Hastalıkları
 • Anestezi
 • Ayak Sağlığı Merkezi
 • Biyokimya
 • Check-up
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri Hastalıkları
 • Kozmetik Dermatoloji
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kayropraktik (Manipülatif tedavi)
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Radyoloji
 • Ruh Sağlığı
 • Üroloji

Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi, İstanbul ili Ataşehir ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi telefon numarası:  4444276

Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi Adresi

Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi adresi:  Barbaros, Ortabahar Cd. No:28, 34746 Ataşehir/İstanbul

Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.anadolusaglik.org

Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir