Özel Anadolu Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel Anadolu Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Elazığ ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Özel Anadolu Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile ilgili detaylar. 1. Harput Cad. Akar Otel Karşısı No:1/4 adresinde bulunan Özel Anadolu Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği kurumuna 0 (424) 237-8210 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Anadolu Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hakkında

Anadolu Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinin ilk temeli 1993 senesinde Dişhekimi Kemal Kavut aracılığıyla Elazığ’da 50’ler Çarşısı Kat:3 adresinde atılmıştır. Şuanda polikliniğimizde mesul müdür olarak görev yapan Dr. Sevim Kavut ile birlikte 6 kişilik yardımcı personel kadrosuyla çalışmalarına devam etmektedirler.

Özel Anadolu Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Bölümleri

  • İmplantoloji
  • Cerrahi
  • Ortodonti
  • Lazer Destekli Diş Hekimliği
  • Estetik Diş Hekimliği
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Protez
  • Kompozit Dolgu ve Kanal Tedavisi
  • Dişeti Hastalığı Periodontoloji
  • Oral Diagnoz Radyoloji

Özel Anadolu Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Anadolu Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Elazığ şehrinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Anadolu Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Telefon Numarası

Özel Anadolu Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği telefon numarası:  0 (424) 237-8210

Özel Anadolu Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Adresi

Özel Anadolu Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği adresi: Rızaiye, Balakgazi Cd, 23000 Elâzığ Merkez/Elazığ

Özel Anadolu Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Web Sitesi

Özel Anadolu Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği resmi web sitesi: www.sevgidis.com.tr

Özel Anadolu Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Nasıl Gidilir? Özel Anadolu Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir