Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezi, İstanbul ilimizin Üsküdar ilçesinde bulunan Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Mahir İz Caddesi No:21 Altunizade adresinde bulunan Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezi kurumuna 0 (216) 651-8144 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezi Hakkında

2005’te hizmete giren Bosphorus Anatomica Hastanesi, öğretim üyelerinden oluşan kadrosu, teknik altyapısı ile ABD’deki hastaneler örnek alınarak kurulmuştur. Gayrettepe ve Altunizade’deki iki ayrı merkezde hizmet veren hastanemiz: Kulak, Burun, Boğaz, Ses Hastalıkları, Horlama, Baş Dönmesi, Alerji, Fonksiyonel Estetik Burun Cerrahisi gibi servislere sahiptir. Ayrıca ileri teknolojiye sahip tam donanımlı ameliyathanesi ile de kapsamlı hizmet sağlamaktadır.

2011 senesinde, Bosphorus Anatomica KBB bünyesinde sizlere daha kapsamlı alanda hizmet sunabilmek maksadıyla Bosphorus Anatomica Gayrettepe hizmete girmiştir. Gayrettepe merkezimiz, işinde uzman kadrosu, ileri teknolojiye sahip alt yapısı ile sizlere dünya standartlarında KBB’nin bunun yanında Plastik Cerrahi & Medikal Estetik ve Saç Ekimi hizmetleri sağlamaktadır.

MİSYONUMUZ:

Bosphorus Anatomica Hastanesi olarak misyonumuz, uzman ekip ve son teknoloji ürünü cihazlarla sizlere istediğiniz hizmeti en kısa bir sürede, en hijyenik ve ekonomik koşullarda sunmaktır

Yeni nesil uzmanlık hastanesi kavramını ülkemizde başarıyla uygulayan hastanemiz, Türkiye’de sağlık hizmetleri alanında saygın bir yere yükselmiştir. Artık, hastalar, hastane hastane dolaşmak zorunda kalmadan, uzmanlık hastanelerinde, daha ekonomik, bi hayli hızlı ve özel çözümler bulabiliyor. Türkiye’de uzmanlık alanında fark yaratan teknolojimiz ve işinde uzman ekibimizle her zaman hizmetinizdeyiz.

HASTANE BİRİMLERİMİZ

Bosphorus Anatomica Kulak Burun Boğaz ve Plastik Cerrahi; profesör, doçent ve uzman doktorlardan oluşan işinde uzman medikal kadrosuyla, Uyku Laboratuarı, Ses Terapisi, Odyoloji ve Vestibuler Laboratuarı, Ses Hastalıkları, Horlama, Baş Dönmesi, Alerji, Burun, Fonksiyonel Estetik Burun Cerrahisi, Plastik Cerrahi & Medikal Estetik ve Saç Ekimi bölümleriyle sizlere hizmet vermektedir.

SOSYAL SORUMLULUK

Hastanemiz, 1970 senesinde Türkiye Sağır Dilsizler Cemiyeti bünyesinde, II. Cumhurbaşkanımız İsmet İnönü önderliğinde hazırlık çalışması başlayan, Cumhuriyetimizin 50. Yılına armağan olarak, 1973 senesinde İstanbul’da kurulan Türkiye İşitme ve Konuşma Rehabilitasyon Vakfı’nın güç ortaklarındandır. Vakıfla devamlı iletişim içersinde olan ve TİV’in gerçekleştirdiği aktivitelere katılan hastanemiz, vakfın bünyesindeki işitme ve konuşma engelli çocukların, periyodik olarak KBB muayenelerini yapmaktadır.

Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezi Bölümleri

  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Acil

Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde kulak burun boğaz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (216) 651-8144

Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezi Adresi

Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezi adresi: Altunizade, Mahir İz Cd. No:21, 34662 Üsküdar/İstanbul

Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.anatomica.com.tr

Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Anatomica Altunizade Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir