Özel Anatomica Gayrettepe Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Anatomica Gayrettepe Tıp Merkezi, İstanbul ilimizin Şişli ilçesinde bulunan Özel Anatomica Gayrettepe Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Mevlüt Pehlivan Sokak No:23 Gayrettepe adresinde bulunan Özel Anatomica Gayrettepe Tıp Merkezi kurumuna 0 (212) 217-5000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Anatomica Gayrettepe Tıp Merkezi Hakkında

2005’ten bu yana Altunizade’de hizmette olan Bosphorus Anatomica KBB & Plastik Cerrahi, yeni şubesi Gayrettepe Anatomica’yı, Şişli’de hizmete sundu.

Genişleyen uzman kadrosuyla, gücüne güç katan Bosphorus Anatomica; Gayrettepe merkezinde, işinde uzman ekibi, ileri teknolojiye sahip alt yapısı ile dünya standartlarında hizmet verecek. Hastane, Kulak Burun Boğaz alanlarının bunun yanında Plastik Cerrahi, Medikal Estetik ve Saç Ekimi alanında da dünya standartlarında hizmet vermekte.

Altunizade Anatomica’nın başarıyla temsil ettiği Kulak Burun Boğaz bölgesindeki uzmanlık ve 7/24 hizmet veren KBB acil servisi anlayışını benimseyen Gayrettepe Anatomica’nın Plastik Cerrahi bölgesindeki hedefi ise, estetik endişesı olan hastalarını; rahat bir ortamda, profesyonel bir yaklaşımla, işinde uzman ve yenilikleri takip eden geniş kadrosuyla gidermek ve doğal bir görünüm sunmak.

Kulak Burun Boğaz (KBB) hastaları, günlük hastalıkları için polikliniklere başvuran hastaların yüzde otuz üçünü oluşturmaktadır. Ayrıca gelişen teknoloji ile Plastik Cerrahi & Medikal Estetik uygulamaları gün geçtikçe daha çok tercih edilir hale gelmiştir. Bu iki alanda uzmanlaşmış olan hastanemiz, uzman ekibiyle uygulamaları geliştirerek sizlere bu hizmetleri daha da etkin biçimde sunma amacındadır. Ülkemizdeki hastaneler içinde uzmanlık hastanesi konseptiyle kendine saygın bir yer edinen hastanemizin hedefi, uzmanlık konuları dalında ilkleri uygulayıp, dünya çapındaki sayılı branş hastanelerinden biri olmak ve Türkiye’deki hastaneler için örnek oluşturmaktır.

Özel Anatomica Gayrettepe Tıp Merkezi Bölümleri

  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Radyoloji

Özel Anatomica Gayrettepe Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Anatomica Gayrettepe Tıp Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinde kulak burun boğaz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Anatomica Gayrettepe Tıp Merkezi Doktorları

Özel Anatomica Gayrettepe Tıp Merkezi doktorları için tıklayınız

Özel Anatomica Gayrettepe Tıp Merkezi İletişim

Özel Anatomica Gayrettepe Tıp Merkezi Telefon Numarası:  0 (212) 217-5000

Özel Anatomica Gayrettepe Tıp Merkezi Adres

Özel Anatomica Gayrettepe Tıp Merkezi Adresi:  Mevlüt Pehlivan Sokak No:23 Gayrettepe

Özel Anatomica Gayrettepe Tıp Merkezi Web Sitesi

www.anatomica.com.tr

Özel Anatomica Gayrettepe Tıp Merkezi Yol Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir