Özel Anemon Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Anemon Diyaliz Merkezi, Manisa ilimizin Yunusemre ilçesinde bulunan Özel Anemon Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Güzelyurt Mah. 5764 Sok. No:2/A adresinde bulunan Özel Anemon Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (236) 233-8777 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. 

Özel Anemon Diyaliz Merkezi Hakkında

Merkezimiz 2009 senesinde kurulmuş olup, dünya standartlarındaki en son teknolojik donanıma sahiptir. Tecrübeli uzman kadromuzla huzurlu bir ortamda verdiğimiz hizmetle, hastalarımızın sağlık ve sosyal standartlarını en üst düzeye ulaştırmak için profesyonel ekibi ile özverili bir biçimde çalışmaktadır.

Dinlenme odalarımız, hastalarımızın diyaliz sonrası sorunsuz bir biçimde istirahat edecekleri konumda dizayn edılmiştir. Her hastaya televizyon ve kulaklığı özel tahsis edilmiştir, Böylelikle her hasta istediği programı izleyerek vakit geçirebilmektedir. Hastalarımızın tedavi takipleri titizlikle yapılmakta ve aylık tahlilleri şahsi dosyalarında ve merkez bilgisayarlarımızda saklanmaktadır.

Diyetisyen. Psikolog ve Sosyal Hizmet Uzmanlarımız, buyuk bir özveri ile çalışmaktadır. Hastalarımıza tedavi sırasında ara öğün yiyecekleri merkezimiz aracılığıyla ikram edilmektedir. Bekleme salonu özel olarak düzenlenmiş, hasta ve hasta yakınlarının rahat etmeleri sağlanmıştır.

Hasta taşıma servislerimizle tüm hastalarımızı evlerinden alıp. sağlıklı bir biçimde tekrar refakatçi eşliğinde evlerine bırakmaktayız. Ambulansımız (doğabilecek acil durumlar İçin) her an hazır bulunmaktadır.

Bütün sigorta kurumlan ile (Emekli Sandığı. Bağ-Kur. Sosyal Sigorta gibi) anlaşmalerimiz mevcuttur.

  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Anemon Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Anemon Diyaliz Merkezi, Manisa ili Yunusemre ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Anemon Diyaliz Merkezi Telefon Numarası:  0 (236) 233-8777

Özel Anemon Diyaliz Merkezi Adresi:  Güzelyurt Mah. 5764 Sok. No:2/A

Özel Anemon Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.anemondiyaliz.com.tr

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort