Özel Ankara Can Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Ankara Can Diyaliz Merkezi, Ankara ilimizin Yenimahalle ilçesinde bulunan Özel Ankara Can Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Yahya Kemal Cad. Bergama Sok. No:10 adresinde bulunan Özel Ankara Can Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (312) 315-3161 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Ankara Can Diyaliz Merkezi Hakkında

Kronik Böbrek Yetmeliği’nin nasıl tedavi edileceğinde Temel Tadavi Alternatifi olan hemodiyaliz nasıl tedavi edileceği, “yaşam değerinin arttırılması” hedefine ulaşmadaki en mühim yöntemlerden biridir. Can Diyaliz Merkezi Kronik Böbrek Yetmezliği nasıl tedavi edileceği gören hastalarımız için, dünya çapında değeri ispatlanmış olan tıbbi cihaz, araç gereç ve malzemelerde hizmet sunmaya devam etmektedir.

Ankara’da özel odalarda (VIB) hemodiyaliz nasıl tedavi edileceği sunan tek merkez olma özelliğine sahibiz. Bir hemodiyaliz merkezi olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiş Türkiye’de bir başka örneği olmayan 3500 m2 açık alan ve 3000 m2 kapalı alana sahip 5 katlı yeni binamızda sizlere sağlık hizmeti paylaşıyoruz.

Özel Ankara Can Diyaliz Merkezi Randevu

Diyaliz merkezimizin tamamen hasta odaklı düşünülerek dizayn edilmiş bir binadır. Ferah odalar, geniş dinlenme salonları ile sağlık tesisimiz huzur içinde tedavi olabileceğiniz bir merkezdir. Her hastanın kendine ait TV izleme olanağına sahip olduğu tedavi salonumuz aydınlık, geniş ve ferah bir biçimde dizayn edilmiştir. Hastaların, Ankara’nın her semtinden ve 4 ilçesinden diyaliz merkezine ulaşımı, 6 adet servis aracı ile sağlanmaktadır.

Özel Ankara Can Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Ankara Can Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Ankara Can Diyaliz Merkezi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Ankara Can Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Ankara Can Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Ankara Can Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Ankara Can Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (312) 315-3161

Özel Ankara Can Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Ankara Can Diyaliz Merkezi Adresi:  Yahya Kemal Cad. Bergama Sok. No:10

Özel Ankara Can Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Ankara Can Diyaliz Merkezi Web Sitesi: http://www.candiyaliz.com.tr/

Özel Ankara Can Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Ankara Can Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir