Özel Ankara Lina Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Ankara Lina Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi, Ankara ilimizin Yenimahalle ilçesinde bulunan Özel Ankara Lina Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi ile ilgili detaylar. Ragıp Tüzün Mah İvedik Caddesi No:202 adresinde bulunan Özel Ankara Lina Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi kurumuna 0 (312) 344-5462 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Ankara Lina Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi Hakkında

Özel Ankara Lina Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi olarak mahremiyete saygılı, yenilikleri takip eden, temiz, hastaların ve çalışanların beklentilerine dikkat eden, kendilerini güven içinde hissetmelerini sağlayan, kaliteli hizmet veren sıcak ve etik kaideleri olan bir sağlık kuruluşuyuz.

Özel Ankara Lina Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Patoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Tıbbi Genetik
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Ankara Lina Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Ankara Lina Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Ankara Lina Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi Telefon Numarası

Özel Ankara Lina Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi telefon numarası:  0 (312) 344-5462

Özel Ankara Lina Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi Adresi

Özel Ankara Lina Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi adresi:  Ragıp Tüzün Mah İvedik Caddesi No:202

Özel Ankara Lina Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi Web Sitesi

Özel Ankara Lina Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi resmi web sitesi: www.linakadinsagligi.com

Özel Ankara Lina Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Ankara Lina Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir