Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi ile ilgili detaylar. Eti Mah. Celal Bayar Bul. Tok Sok. No:7 adresinde bulunan Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi kurumuna 0 (312) 444-6292 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi Hakkında

Kaliteli sağlık hizmetini toplumun her kesiminden bireylere en iyi biçimde sunabilmek maksadıyla Kasım 2004 tarihinde faaliyetine başlayan MAYAGÖZ,

Eylül 2009 tarihinde yeni hizmet binasına taşınmıştır.

Merkezimiz 5.000 m2 kapalı alanı, 5 özel donanımlı ameliyathane / tek ve çift kişilik özel odaları, engelli ve yaşlılara özel olanakları / mescit, bebek bakım odası / çocuk oyun alanı, kafeterya / restoran ve ortalama 200 araçlık otoparkıyla sizlerin rahatlığı ve tatminiyetine yönelik olanaklarıyla Türkiye’nin mühim göz sağlığı kurumlarından biri olarak hizmet vermektedir.

Teknolojinin ucuzlamış ve temininin kolaylaşmış olması kuruluşların içindeki farkı (ufak/büyük farketmeksizin) ortadan kaldırmıştır. Artık fark; yetişmiş insan gücü ve hizmet değeriyle yaratılmak da olup biz de bu yönde ilk yatırımımızı mevcut personelimize özellikle de uzman hekim kadromuza yaptık. Bu hususta mühim bir özelliğimiz de kurucumuzun bunun yanı sıra merkezimizde aktif olarak çalışan göz hekimi olmasıdır.

Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi Bölümleri

  • Göz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil

Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi Telefon Numarası

Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi telefon numarası:  0 (312) 444-6292

Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi Adresi

Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi adresi: Eti, Celal Bayar Blv. No:7, 06570 Çankaya/Ankara

Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi Web Sitesi

Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi resmi web sitesi: www.mayagoz.com

Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir