Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi ile ilgili detaylar. Çetin Emeç Bulvarı 1065. Cadde No: 2/A Öveçler adresinde bulunan Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi kurumuna 0 (312) 472-3334 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi Hakkında

1995 senesinden beri nerdeyse 20 yıla yaklaşan bir süredir Üreme Tıbbı alanında hizmet veren ekibimiz, 10 yılı aşkın bir süredir 2002 senesinde kurulan “Özel Ankara Tüp Bebek Merkezinde” çalışmalarını sürdürmektedir.

Güncel teknolojiyi ve insan unsurunu ön plana çıkaran merkezimiz, dünya standartlarında cihazları, sevecen ortamı ve daha mühimsi işinde uzman kadrosuyla sizlerin hizmetindedir. Amacımız sizlerin birey olarak kendinizi güvende ve huzurlu hissedeceğiniz bir ortamda, tatminiyetinizi ön planda tutarak, bilimsellikten ve tıbbi etik kaidelerindan ödün vermeden hizmet almanızı sağlamaktır.

Konusunda işinde uzman Kadın Doğum, Üroloji, Anestezi ve Genetik Uzmanlarımız, embriyologlarımız, androloglarımız ve hemşirelerimizle birlikte tüm ekibimiz sizlere bu zor ve özveri isteyen tedavi sürecinde yardımcı olmak için elinden geleni yapacaktır. Siz bu mücadeleye karar verdiğinizde sonuna kadar sizin yanınızda yer alacağımızdan ve sizinle birlikte sorununuza çözüm arayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Ankara’nın merkezi yerleşim birimleri olan Kızılay, Ulus yahut Şehirlerarası Terminal (AŞTİ)’den, Öveçler 2.Cadde dolmuşları ve belediye otobüsleri ile merkezimize basit bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi Bölümleri

  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Biyokimya
  • Patoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Tüp Bebek

Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde tüp bebek merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi Telefon Numarası

Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi telefon numarası:  0 (312) 472-3334

Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi Adresi

Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi adresi:  Yukarı Öveçler, Çetin Emeç Bulvarı, Lizbon Cd 2/A, 06460 Çankaya/Ankara

Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi Web Sitesi

Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi  resmi web sitesi: www.ankaratupbebek.com.tr

Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir