Özel Ankara Umut Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Ankara Umut Diyaliz Merkezi, Ankara ilimizin Sincan ilçesinde bulunan Özel Ankara Umut Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Topçu Mah. İstasyon Cad. 540 sok. 2/A adresinde bulunan Özel Ankara Umut Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (312) 260-2363 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Ankara Umut Diyaliz Merkezi Hakkında

Diyaliz Merkezimiz Etimesgut ilçe sınırları içinde bulunmakta olup konumu itibariyle Sincan, Etimesgut, Elvankent, Batıkent, Eryaman, Yenikent bölgelerinin kesişim noktasında konumlanmış olması bundan dolayı geniş bir bölgede, Diyaliz ve Böbrek hastalarına Diyaliz hizmeti vermektedir. Hastalarımız son model klimalı araçlarla evlerinden alınmakta, diyaliz bitiminde yine aynı araçlarla en kısa süre ve güzergâhtan evlerine bırakılmaktadır.

Özel Ankara Umut Diyaliz Merkezi Randevu

Özel Ankara Umut Diyaliz Merkezi bir aile şirketidir. Merkezimiz üç kattan bir araya gelmektedir. Bodrum katta toplam 22 ton kapasiteli su depolarımız, 150 kw gücünde elektrik jeneratörümüz, malzeme depolarımız, personel dinlenme odamız ve su sistemimiz mevcuttur. Zemin katta ise 125 metre kare büyüklüğünde seans salonumuz, hepatit B salonumuz, hasta kabul salonumuz, sekreterlik, sorumlu doktor, acil ve sorumlu hemşire odalarımızın bunun yanında hasta soyunma odaları ve 4 hasta 2 personel olmak üzere toplam 6 adet tuvalet bulunmaktadır. 1.katta ise yine 125m2 lik bir diyaliz salonumuz, yönetim kurulu odası, hasta dinlenme salonu, mutfak ve 2 adet hasta tuvaletimiz mevcuttur. Bu haliyle merkezimiz Ankara’nın en büyük hemodiyaliz merkezlerinden biri olup, son model Braun marka Almanya patentli cihazlarımızla kıymetli hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Özel Ankara Umut Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Ankara Umut Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Ankara Umut Diyaliz Merkezi, Ankara ili Sincan ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Ankara Umut Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Ankara Umut Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Ankara Umut Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Ankara Umut Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (312) 260-2363

Özel Ankara Umut Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Ankara Umut Diyaliz Merkezi Adresi:  Topçu Mah. İstasyon Cad. 540 sok. 2/A

Özel Ankara Umut Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Ankara Umut Diyaliz Merkezi Web Sitesi: ankaraumutdiyaliz.com

Özel Ankara Umut Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Ankara Umut Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir