Özel Antalya Kaya Göz Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Antalya Kaya Göz Tıp Merkezi, Antalya ilimizin Muratpaşa ilçesinde bulunan Özel Antalya Kaya Göz Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Şirinyalı Mah. İsmet Gökşen Cad. No:70/1 adresinde bulunan Özel Antalya Kaya Göz Tıp Merkezi kurumuna 0 (242) 316-0096 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Antalya Kaya Göz Tıp Merkezi Hakkında

2012 senesinde faaliyetine başlayan, Özel Antalya Kaya Göz Merkezi teknik donanımı ve fiziki şartlarını geliştirerek, Lara / Dedeman bölgesinde göz hastalıkları ve nasıl tedavi edileceği hususunda profesyonel uzman hekim kadrosuyla hizmet vermektedir.

Her hastasına “kendi yakınlarımıza ne yapılmasını istiyor isek onu yapmalıyız” anlayışında ticari endişedan uzak etik ve deontolojik çalışma prensiplerine uyarak günümüzde hastalarımızın haklı güvenini kazanmayı amaç edinmiştir.

Göz hastalıkları ve nasıl tedavi edileceği hususunda üstün teknolojik olanakları olan bir göz kliniğinde bulunması gereken bütün cihaz ve ölçüm cihazlarıni bünyesinde bulundurarak, teknolojiyi tip bilimiyle birleştirmeyi hedef edinmiştir.

Özel Antalya Kaya Göz Tıp Merkezi Bölümleri

  • Göz Hastalıkları

Özel Antalya Kaya Göz Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Antalya Kaya Göz Tıp Merkezi, Antalya ili Muratpaşa ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Antalya Kaya Göz Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Antalya Kaya Göz Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (242) 316-0096

Özel Antalya Kaya Göz Tıp Merkezi Adresi

Özel Antalya Kaya Göz Tıp Merkezi adresi:  Şirinyalı, İsmet Gökşen Cd. NO:70, 07230 Muratpaşa/Antalya

Özel Antalya Kaya Göz Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Antalya Kaya Göz Tıp Merkezi resmi web sitesi: kayagozmerkezi.com

Özel Antalya Kaya Göz Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Antalya Kaya Göz Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir