Özel Asal Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Asal Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, Ankara ilimizin Yenimahalle ilçesinde bulunan Özel Asal Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi ile ilgili detaylar. Yunus Emre Mah. Şişli Sok. No:13/10 adresinde bulunan Özel Asal Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi kurumuna 0 (312) 231-3557 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Asal Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Hakkında

Merkezimiz 2009 senesinde İnci Hiperbarik adıyla Kızılay’da hizmet vermeye başlamış ve 2011 senesinde adını ASAL Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi olarak değiştirmiştir. 2013 senesinde Yenimahalle’deki yeni adresine taşınarak bu tarihten ibu yana tüm bilgi ve deneyimiyle hastalarımıza hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Asal Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Bölümleri

  • Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp
  • Hiperbarik Oksijen Tedavisi

Özel Asal Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Asal Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde oksijen tedavi merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Asal Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Telefon Numarası

Özel Asal Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi telefon numarası:  0 (312) 231-3557

Özel Asal Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Adresi

Özel Asal Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi adresi: Yunus Emre, Şişli Sk. 10 13, 06170 Yenimahalle/Ankara

Özel Asal Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Web Sitesi

Özel Asal Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi resmi web sitesi: www.hiperbarikankara.com

Özel Asal Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Asal Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort