Özel Ataşehir Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Ataşehir Diyaliz Merkezi, İstanbul ilimizin Ataşehir ilçesinde bulunan Özel Ataşehir Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Küçükbakkalköy Mah. Ngittikçe artanesi Sk. No.14-16 adresinde bulunan Özel Ataşehir Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (216) 577-4966 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Ataşehir Diyaliz Merkezi Hakkında

Özel Ataşehir Diyaliz Merkezi 2008 senesinde Diaverum’un aracılığıyla açılmıştır ve 30 diyaliz ünitesi bulunmaktadır. 2011 senesinde Gök Diyaliz Mekrezi ile birleştirilmiştir. Hizmetlerimizin ayrılmaz bir parçası olarak tüm üniteler TV ve ücretsiz Wi-Fi ile donatılmıştır. Ücretsiz ulaşım ve yemek hizmeti sunulmaktadır.

Özel Ataşehir Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Ataşehir Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Ataşehir Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Ataşehir ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Ataşehir Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Ataşehir Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Ataşehir Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Ataşehir Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Ataşehir Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (216) 577-4966

Özel Ataşehir Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Ataşehir Diyaliz Merkezi Adresi:  Küçükbakkalköy Mah. Ngittikçe artanesi Sk. No.14-16

Özel Ataşehir Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Ataşehir Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.diaverum.com

Özel Ataşehir Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Ataşehir Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir