Özel Ataşehir Modern Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Ataşehir Modern Tıp Merkezi, İstanbul ilimizin Ataşehir ilçesinde bulunan Özel Ataşehir Modern Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Yeni Çamlıca Mah. Dursunbey Cad. Kırlangıç Sok. No:1/1 adresinde bulunan Özel Ataşehir Modern Tıp Merkezi kurumuna 0 (216) 661-1624 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Ataşehir Modern Tıp Merkezi Hakkında

Modern Tıp, 14 Şubat 2006 tarihinde poliklinik olarak, Dr. Ersin Işılar ortaklığında 2’si doktor olmak üzere 6 kişilik ekiple çalışmalarına başlamıştır. Özellikle acil hizmetleri, diş sağlığı ve hastalıkları branşı ağırlıklı çalışırken, bugün itibariyle toplamda 24 doktor ve 46 çalışanıyla, 70 kişilik kuvvetli bir ekip, 14 branşta çalışmalarına devam etmektedir.

Tüm Sağlık sektöründe hizmet sunucuları içinde “Hasta Hakları ve İletişim” hususunda istediğimiz standartlara ulaşılamaması, kurumumuzu bu hususta daha hassas olmaya ve beklentileri karşılamaya yönelik kurumsal çalışmalarını ilk sıraya almaya yöneltmiştir. Bu bilinçle hareket ederek güleryüzlü ve güven veren yaklaşımı sergilemek için özel bir çaba sarf etmekteyiz. Teknolojik gelişmeleri, araştırma-geliştirme çalışmalarını (AR-GE) yakında zamandan takip ederken, bunları ülkemize, çevremize ve gerekliliğine göre yatırımlarını yapmaktadır. Burada satış odaklı değil, ihtiyaç odaklı olmaya özen göstermektedir.

Kurumumuz doktorlarıyla öne çıkan merkez olmaktan çok, ismiyle ve hizmet ağının bütünlüğüyle tatminiyeti oluşturmaya çalışmaktadır. Doktorlarımızın tecrübeleri, donanımları ve sevgi ile yaklaşımları en tatminiyet yaratan özellikler olmuştur. Her hususta olduğu gibi bu hususta da her şeyi biliyoruz anlayışı değil, her gün üzerine yeni bir şey koymalıyız ilkesiyle devam etmekteyiz.

Çalışmalarımızda klinik ve cerrahi hizmetlerimiz dışında; Dermo – Kozmetik Uygulamaları, Saç Ekimi, Check-Up Programları, Evde Sağlık Hizmetleri, İşyerleri ve Şirketlere Özel Sağlık Hizmetleri, Fizik Tedavi Rehabilitasyonu, 7/24 Acil Hizmetleri, Raporlar (Ehliyet, İlaç, İş Göremezlik, Spor, Noter İşlemleri –Akli Yeterlilik, Evlilik, İşe Giriş, Portör) şeklindedir.

Özel Ataşehir Modern Tıp Merkezi Bölümleri

 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Çocuk Kardiyolojisi
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Acil

Özel Ataşehir Modern Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Ataşehir Modern Tıp Merkezi, İstanbul ili Ataşehir ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Ataşehir Modern Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Ataşehir Modern Tıp Merkezi telefon numarası: 0 (216) 661-1624

Özel Ataşehir Modern Tıp Merkezi Adresi

Özel Ataşehir Modern Tıp Merkezi adresi: Yeni Çamlıca, Kırlangıç Sk. No: 1/1, 34758 Ataşehir/İstanbul

Özel Ataşehir Modern Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Ataşehir Modern Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.moderntip.com.tr

Özel Ataşehir Modern Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Ataşehir Modern Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir