Özel Atlas Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Atlas Tıp Merkezi, Çanakkale ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Özel Atlas Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. İsmetpaşa Mah. Eski Havra Sok. No:23 adresinde bulunan Özel Atlas Tıp Merkezi kurumuna 0 (286) 213-4455 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Atlas Tıp Merkezi Hakkında

Gelişen ve büyüyen Atlas Tıp Merkezi, yeni binasında göz, cildiye, epilasyon ve estetik, çocuk polikliniği ile hizmet vermeye başlamıştır. Yeni binamız Eski havra sokak, müftülük binası arkasındadır.

Misyon ve vizyonundan hiç şaşmadan profesyonel ekibiyle hizmet veren kurumumuz her zaman iyi ve ileriye gitme hedefinden hiç şaşmadan daha ileriye ve güzele adım atmak dileğiyle.

Özel Atlas Tıp Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Göz Hastalıkları
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Özel Atlas Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Atlas Tıp Merkezi, Çanakkale şehrinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Atlas Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Atlas Tıp Merkezi telefon numarası: 0 (286) 213-4455

Özel Atlas Tıp Merkezi Adresi

Özel Atlas Tıp Merkezi adresi: İsmetpaşa, Eski Havra Sk. No:23, 17000 Çanakkale Merkez/Çanakkale

Özel Atlas Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Atlas Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.atlastip.com.tr

Özel Atlas Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Atlas Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir