Özel Bafra Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Bafra Diyaliz Merkezi, Samsun ilimizin Bafra ilçesinde bulunan Özel Bafra Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. İsmet Paşa Cad. No:17-19 adresinde bulunan Özel Bafra Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (362) 544-1044 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Bafra Diyaliz Merkezi Hakkında

Deneyimli klinik ekibimiz Özel Bafra Diyaliz Merkezi’nde sizi karşılıyor. Kliniğimizde sağlık hizmeti bunun yanında hem fiziksel hem de duygusal olarak hastalarımızı canlandırmak için sıcak ve içten bir atmosfer paylaşıyoruz.

Özel Bafra Diyaliz Merkezi 2008 senesinde Diaverum aracılığıyla açılmış ve 20 diyaliz istasyonu bulunmaktadır. Hizmetimizin bir parçası olarak tüm istasyonlar TV ve ücretsiz Wi-Fi ile donatılmıştır. Tedavi boyunca tüm hastalar için ücretsiz taşıma ve yemek sunulmaktadır.

Özel Bafra Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nefroloji
  • Hemodiyaliz

Özel Bafra Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Bafra Diyaliz Merkezi, Samsun ili Bafra ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Bafra Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Bafra Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Bafra Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Bafra Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Bafra Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (362) 544-1044

Özel Bafra Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Bafra Diyaliz Merkezi Adresi:  İsmet Paşa Cad. No:17-19

Özel Bafra Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Bafra Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.diaverum.com

Özel Bafra Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Bafra Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort