Özel Balçova Fizik Tedavi Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Balçova Fizik Tedavi Merkezi, İzmir ilimizin Balçova ilçesinde bulunan Özel Balçova Fizik Tedavi Merkezi ile ilgili detaylar. Mithatpaşa Caddesi No:305 adresinde bulunan Özel Balçova Fizik Tedavi Merkezi kurumuna 0 (232) 277-1818 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Balçova Fizik Tedavi Merkezi Hakkında

Merkezimizde, teknolojiyi ve gelişmeleri takip eden kadrolarında uzman doktor, fizyoterapist ve diğer elemanlardan oluşan 28 kişilik bir kadro görev yapmaktadır. Ayrıca hastalarımızın ulaşımını sağlamak maksadıyla da iki adet servisimiz hizmet vermektedir.

Özel Balçova Fizik Tedavi Merkezi Bölümleri

  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Radyoloji

Özel Balçova Fizik Tedavi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Balçova Fizik Tedavi Merkezi, İzmir ili Balçova ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Balçova Fizik Tedavi Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Balçova Fizik Tedavi Merkezi Doktorları

Özel Balçova Fizik Tedavi Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Balçova Fizik Tedavi Merkezi Telefon Numarası

Özel Balçova Fizik Tedavi Merkezi Telefon Numarası0 (232) 277-1818

Özel Balçova Fizik Tedavi Merkezi Adresi

Özel Balçova Fizik Tedavi Merkezi Adresi:  Mithatpaşa Caddesi No:305

Özel Balçova Fizik Tedavi Merkezi Web Sitesi

Özel Balçova Fizik Tedavi Merkezi Web Sitesi: www.balcovafizik.com

Özel Balçova Fizik Tedavi Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Balçova Fizik Tedavi Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir