Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere Telefon Numarası ve Adresi

Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere ile ilgili detaylar. Atatürk Bulvarı No:201 Kavaklıdere adresinde bulunan Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere kurumuna 0 (312) 428-0808 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere Hakkında

Bayındır Hastanesi Kavaklıdere 1998 yılı Aralık ayında hizmete açılmıştır.

Bayındır Hastanesi Kavaklıdere 5500 m2 lik kapalı alana sahip olup, 2 adet tam teşekküllü ameliyathane, 24 saat hizmet veren Acil Servis, 31 muayene ve 20 tetkik ünitesi bulunmaktadır.

Bayındır Hastanesi’nde poliklinik hizmeti hafta içi 08:30-20:00, cumartesi günleri 08:30-18:00 saatleri içinde sürdürülmektedir.

Acil Servisimiz her türlü hasta talebini karşılayabilmek maksadıyla herzaman profesyonel Dr, Hemşire, Ambulans, Porter, Şoför ve Portatif tüm teknik donanımıyla hazır bulunmaktadır. Bayındır Hastanesi Acil Servisinde Acil Servis Uzman sorumlu hekimi yönetiminde 24 saat hizmet verilmektedir. 181 m2 alanda tam donanımlı müdahale odası, hasta muayene odaları, gözlem üniteleri, pediyatri muayene odası bulunmaktadır. Toplam yatak kapasitesi 10 adettir.

Ameliyathanemiz tamamen yenilenmiş olup, 2 oda büyük ameliyatlara, 1 oda da günübirlik olarak düzenlenmiştir. Ameliyathanemizde Ortopedi, Kadın Doğum, Genel Cerrahi, KBB, Göz gibi tüm ameliyatlar açık yahut endoskopik yapılabilmektedir. Her türlü cihaz ve cerrahi donanım tamamlanmıştır.

Hastanemizde hizmet veren yataklı tedavi katlarında 169 hasta yatağı mevcuttur. Hasta odaları tek yahut çift kişilik olarak hazırlanmıştır. VIP ve Kadın Doğum bölümünde suit odalar mevcuttur.

Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere Telefon Numarası

Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere telefon numarası:  0 (312) 428-0808

Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere Adresi

Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere adresi: Remzi Oğuz Arık, Atatürk Blv No:201, 06680 Çankaya/Ankara

Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere Web Sitesi

Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere resmi web sitesi: www.bayindirhastanesi.com.tr

Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere Nasıl Gidilir? Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir