Özel Bayındır Hastanesi Söğütözü Telefon Numarası ve Adresi

Özel Bayındır Hastanesi Söğütözü, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Özel Bayındır Hastanesi Söğütözü ile ilgili detaylar. Kızılırmak Mah. 53. Cad. No:17 Söğütözü adresinde bulunan Özel Bayındır Hastanesi Söğütözü kurumuna 0 (312) 287-9000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Bayındır Hastanesi Söğütözü Hakkında

Bayındır Hastanesi, Bayındır Holding’e bağlı olarak, Ankara’nın Söğütözü semtinde 15 Temmuz 1992 senesinde hizmete başlamıştır. Özel hastanelerin yaygınlık kazandığı bir zamanda açılan Bayındır Tıp Merkezi (Bayındır Özel Hastanesi), Türkiye’nin ilk tam zamanlı çalışan hekimlerle hizmet veren hastanesi olmuş ve bünyesinde 1993 senesinde Hemşirelik Eğitim Merkezi oluşturulmuştur. 1997 senesinde TS-EN ISO 9001 belgesi almıştır.

Bayındır Sağlık Grubu, 21. yüzyıla girerken, değişen sosyo ekonomik ve yaşam şekillerinin kaçınılmaz sonucu olarak Türk halkının onuruna yakışan ve hakettiği sağlık hizmetini, batı standartlarında sunma çabası ile yüksek teknolojiye sahip medikal ekipman ve donanımı, nitelikli ve işinde uzman tam gün çalışan uzman tıp adamları ve çağdaş hastane yönetim sistemiyle, güvenilir, prensiplerine bağlı, prestijli, kurumsallaşma sürecini tamamlamış bir işletme haline gelmiştir.

Özel Bayındır Hastanesi Söğütözü Bölümleri

  • Nefroloji
  • Hematoloji
  • Çocuk Kardiyolojisi
  • Kardiyoloji
  • Kalp ve Damar Cerrahisi
  • Acil
  • Yoğun Bakım
  • Sitogenetik
  • Moleküler Genetik
  • Tıbbi Onkoloji

Özel Bayındır Hastanesi Söğütözü iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Bayındır Hastanesi Söğütözü, Ankara ili Çankaya ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Bayındır Hastanesi Söğütözü Telefon Numarası

Özel Bayındır Hastanesi Söğütözü telefon numarası:  0 (312) 287-9000

Özel Bayındır Hastanesi Söğütözü Adresi

Özel Bayındır Hastanesi Söğütözü adresi: Söğütözü, Kızılırmak Mahallesi, 1443. Cd. No:17, 06250

Özel Bayındır Hastanesi Söğütözü Web Sitesi

Özel Bayındır Hastanesi Söğütözü resmi web sitesi: www.bayindirhastanesi.com.tr

Özel Bayındır Hastanesi Söğütözü Nasıl Gidilir? Özel Bayındır Hastanesi Söğütözü Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir