Özel Bayraktar Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Bayraktar Diyaliz Merkezi, İstanbul ilimizin Güngören ilçesinde bulunan Özel Bayraktar Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Merkez Mahallesi Bayraktar Sokak No:1 adresinde bulunan Özel Bayraktar Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (212) 643-4300 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. 

Özel Bayraktar Diyaliz Merkezi Hakkında

1985 senesinde Güngören’de Dr. Savcı Bayraktar Polikliniği adı altında özel sağlık sektöründe hizmet vermeye başlayan kuruluşumuz 1997 senesinde aynı çatı altında Bayraktar Diyaliz Merkezini açmıştır.

Kurucu Uzman Prof. Dr. Kemal Önen önderliğinde saygın, titiz ve kaliteli hizmet sunduğu için çağın sunduğu bilgi ve teknolojiyi takip etmektedir.

Önce insan ilkesi geçerli olan BDY kurucusu Uzman Prof. Dr. Kemal Önen sorumluluğunda kurulduğundan beri işinde uzman doktor ve hemşirelerle eğitilmiş personeli 34+3 yedek makine+yatak kapasitesiyle 24 saat örnek diyaliz hizmeti vermektedir.

  • Hemodiyaliz

Özel Bayraktar Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Bayraktar Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Güngören ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Bayraktar Diyaliz Merkezi Randevu

Özel Bayraktar Diyaliz Merkezi Bölümleri

Özel Bayraktar Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Bayraktar Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (212) 643-4300

Özel Bayraktar Diyaliz Merkezi Adresi:  Merkez Mahallesi Bayraktar Sokak No:1

Özel Bayraktar Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.bayraktardiyaliz.com

Özel Bayraktar Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Bayraktar Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Özel Bayraktar Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir