Özel Beymer Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Beymer Tıp Merkezi, Denizli ilimizin Merkezefendi ilçesinde bulunan Özel Beymer Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Muratdede Mah. 384/2 Sok. No:4/A adresinde bulunan Özel Beymer Tıp Merkezi kurumuna 0 (258) 242-6311 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Beymer Tıp Merkezi Hakkında

2008 senesinde Özel Beymer Nöroloji Dal Merkezi olarak başlayıp, sonra 2012 de Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünün eklenmesi ile Özel Beymer Nöroloji Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Dal Merkezi olduk. 2013 te Dahiliye ve Dermatoloji bölümleri ilavesi ile Özel Beymer Tıp Merkezi olarak eski yerimizde hizmet verdik.

26.01.215 senesinde kendi yerimizde Sağlık Bakanlığı tüm kaidelerina uygun rusatlı modern 3020 m2 kapalı alanı olan yedi katlı merkezimizi bitirdik ve bu tarihte yerimiz taşındık.

Merkezimiz Nöroloji, Fizik tedavi ve Rehabilitasyon, Dahiliye, Kulak burun boğaz, Ağrı Anestezi-Akupunktur, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Psikolojik Danışmalık, Dermatoji kadroları temin edip A tipi tıp merkezi ruhsatı alınıp butik gün hastanesi konseptinde hizmet vermek amacı ile kuruldu.

Merkezimizin en küçüğü 16 m2 alanınde boyutlarında doktor muayene odaları, hastaların gecede yatmasına olanak veren tek kişilik özel oda yapısında gözlem odaları, tam donanımlı acil servisi, sağlık bakanlığınca onaylanmış modern havalandırma-hijene uygun gerekli bölümleri olan tam donanımı 30m2 alanınde iki adet ameliyathane salonu olan ameliyathanesi, Bakanlıkça onaylana Uyku Laboratuvarı, modern cihazları ve odaları olan Fizik Tedavi Rehabilitasyon salonları, Fizik Tedavi Hidroterapi Havuzu, Konferans Salonu, Yemekhanesi, Biyokimya Laboratuvarı, Röntgen (radyoloji) Birimi, Ağrı-Akupunktur Salonu, Psikolog aracılığıyla takip edilen Psikiyatrik Testlerlerin yapıldığı birim, Nörologlar tarafınca yönetilen Elektrofizyoloji Laboratuvarı (EMG ve EEG testleri yapılmakta), Muhasebe- Faturalama özel Anlaşmalı Kurumlar-Sigortalar birimleri bulunmaktadır.

Halen hizmet vermekte olup en kısa bir sürede Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü, Dermatoloji-Dermokozmetik ilave bölümlerinide katkılarınızla hizmete sokmak için çalışmaktayız.

Özel Beymer Tıp Merkezi Bölümleri

  • Dermatoloji (Cildiye)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Özel Beymer Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Beymer Tıp Merkezi, Denizli ili Merkezefendi ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Beymer Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Beymer Tıp Merkezi telefon numarası: 0 (258) 242-6311

Özel Beymer Tıp Merkezi Adresi

Özel Beymer Tıp Merkezi adresi: Muratdede Mah, Merkez Efendi Cd. No:4/A, 20010 Merkezefendi/Denizli

Özel Beymer Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Beymer Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.beymertip.com

Özel Beymer Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Beymer Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir