Özel Biga Arda Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Biga Arda Diyaliz Merkezi, Çanakkale ilimizin Biga ilçesinde bulunan Özel Biga Arda Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Hamdibey Mah. İstiklal Cad. No:270 adresinde bulunan Özel Biga Arda Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (286) 316-2409 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Biga Arda Diyaliz Merkezi Hakkında

Merkezimiz 14+1 yatak kapasitesi ile (bikarbonatlı hemodiyaliz) sağlık hizmeti sağlamaktadır. Ayrıca pazartesi-çarşamba-cuma grubu ve salı-perşembe-cumartesi gurubu olmak üzere sabah ve öğle olarak günde 2 seans hizmet vermektedir. Ayrıca merkezimizin diyetisyenlik hizmeti bulunmaktadır.

Özel Biga Arda Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Biga Arda Diyaliz Merkezi Randevu

Özel Biga Arda Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Biga Arda Diyaliz Merkezi, Çanakkale ili Biga ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Biga Arda Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Biga Arda Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Biga Arda Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Biga Arda Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (286) 316-2409

Özel Biga Arda Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Biga Arda Diyaliz Merkezi Adresi:  Hamdibey Mah. İstiklal Cad. No:270

Özel Biga Arda Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Biga Arda Diyaliz Merkezi Web Sitesi: http://www.ozelhastanerandevual.com/hastane-850-ozel-biga-arda-diyaliz-merkezi

Özel Biga Arda Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Biga Arda Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir