Özel Biyofiz Mudanya Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Biyofiz Mudanya Tıp Merkezi, Bursa ilimizin Mudanya ilçesinde bulunan Özel Biyofiz Mudanya Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Bursa Asfaltı Cd. Ulutaş Park Sitesi No:160/B adresinde bulunan Özel Biyofiz Mudanya Tıp Merkezi kurumuna 0 (224) 333-0555 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Biyofiz Mudanya Tıp Merkezi Hakkında

Biyofiz Tıp Merkezi işinde uzman kadrosuyla Nilüfer’den sonra Mudanya’lıların da hizmetinde. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Nöroloji, İç Hastalıkları, Romatoloji(Romatizmal Hastalıklar), Beslenme ve Diyet alanları ile hizmet vermektedir.

Özel Biyofiz Mudanya Tıp Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Göğüs Hastalıkları
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Radyoloji
  • Acil

Özel Biyofiz Mudanya Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Biyofiz Mudanya Tıp Merkezi, Bursa ili Mudanya ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Biyofiz Mudanya Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Biyofiz Mudanya Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (224) 333-0555

Özel Biyofiz Mudanya Tıp Merkezi Adresi

Özel Biyofiz Mudanya Tıp Merkezi adresi: Güzelyalı Siteler, Ulutaş Park Sit 160 BA/BB, Bursa Asfaltı Cd., 16940 Mudanya/Bursa

Özel Biyofiz Mudanya Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Biyofiz Mudanya Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.biyofiz.com.tr

Özel Biyofiz Mudanya Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Biyofiz Mudanya Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir