Özel Boğaziçi Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Boğaziçi Diyaliz Merkezi, İstanbul ilimizin Pendik ilçesinde bulunan Özel Boğaziçi Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Kaynarca Mah. Sahil Bulvarı No:49 adresinde bulunan Özel Boğaziçi Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (216) 584-6200 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Boğaziçi Diyaliz Merkezi Hakkında

Kuruluşumuz Ozan Sağlık Hizmetleri Tic. A.Ş. bünyesinde Pendik Sahil Yolu’nda Boğaziçi Diyaliz Merkezi olarak Ekim 2008’de kurulmuş ve Kasım 2008’de hasta kabulüne başlamıştır.

Binamız inşaatından ibu yana Diyaliz Merkezi olarak planlanmış; hastaların ferah, açık ve manzaralı bir merkezde, çalışanlarımızın da düzenli ve sorunsuz bir ortamda hizmet vermelerini sağlayacak biçimde inşaa edilmiştir.

Toplam 7 kattan oluşan binamız, 4 katta toplam 20 makine (kapasitemiz 40 makinedir) ile diyaliz hizmeti vermektedir. Makinelerimiz Fresenius 4008 HDF (Hemodiafiltrasyon)’dir. Hepsi endotoksin tutuculara sahip, son sistem modern makinelerdir. Su sistemimiz 40 makinelik GAMBRO marka endotoksin tutuculu sistemdir. Merkezimizde HD, HF ve online-HDF tedavilerini başarılı bir biçimde uygulama yeterliliğine ve tecrübesine sahibiz.

Katlar arası ulaşım, özel sedye sığabilecek genişlikte olan asansör ile sağlanmaktadır. HCV(+) ve HBS(+) hastalar 4. katta tamamen ayrı olarak tedavi olmaktadırlar. Bundaki amacımız bu hastalarımızı tecrit etmek değil; hem onların, hem de diğer hastaların rahatını sağlamak ve olası riskleri asgariye indirmektir.

Diyaliz hastalarının en mühim mağduriyeti olan serviste ulaşım, dolaşma süreleri göz önüne alınarak özel ufak klimalı servislerle olabilecek olan en kısa bir sürede sağlanacak biçimde planlanmıştır. Hastalar evlerinden veya hastaneden en kısa bir sürede merkezimize getirilerek tedavileri yapılmaktadır. Gebze, Tuzla, Pendik, Kartal, Bostancı ve Göztepe bölgelerine servis hizmetimiz mevcuttur.

Özel Boğaziçi Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Boğaziçi Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Boğaziçi Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Pendik ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Boğaziçi Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Boğaziçi Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Boğaziçi Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Boğaziçi Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Boğaziçi Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (216) 584-6200

Özel Boğaziçi Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Boğaziçi Diyaliz Merkezi Adresi:  Kaynarca Mah. Sahil Bulvarı No:49

Özel Boğaziçi Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Boğaziçi Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.bogazicidiyaliz.com.tr

Özel Boğaziçi Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Boğaziçi Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir