Özel Bornova Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Bornova Diyaliz Merkezi, İzmir ilimizin Bayraklı ilçesinde bulunan Özel Bornova Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Adalet Mah. Haydar Aliyev Cad. No:36/A adresinde bulunan Özel Bornova Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (232) 435-7312 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Bornova Diyaliz Merkezi Hakkında

Özel Bornova Diyaliz Merkezimiz Bornova ve Bayraklı’nın gelişen yeni bölgesinde Manavkuyu’da Haydar Aliyev Caddesi üzerindeki binasında hizmet vermektedir.

Kurumlar, SGK kapsamı içindeki tüm hastalar ve yurtdışından misafir olarak gelen hastalarımıza herhangi bir katkı payı alınmaksızın tedavi hizmeti verilmektedir.

Merkezimizde hepsi Fresenius, Braun, Nikkiso marka olmak üzere, 30+1 adet cihaz kapasitesi mevcuttur. Kullanılan hemodiyaliz makineleri ile en etkin hemodiyaliz hizmeti vermek amaçlanmaktadır. Gerekli olan hastalarda Single Needle hemodiyaliz işlemi de yapılabilmektedir.

Hepatitli hastalarımız için ana salondan ayrı bir bölümde ikinci bir diyaliz salonu mevcuttur. Hastalarımızın merkeze ulaşımları klimalı servis araçlarımızla sağlanmaktadır.

Özel Bornova Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Bornova Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Bornova Diyaliz Merkezi, İzmir ili Bayraklı ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Bornova Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Bornova Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Bornova Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Bornova Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Bornova Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (232) 435-7312

Özel Bornova Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Bornova Diyaliz Merkezi Adresi:  Adalet Mah. Haydar Aliyev Cad. No:36/A

Özel Bornova Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Bornova Diyaliz Merkezi Web Sitesi: bornova.izmirdiyaliz.com

Özel Bornova Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Bornova Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir