Özel Cadde Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel Cadde Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, İzmir ilimizin Karşıyaka ilçesinde bulunan Özel Cadde Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile ilgili detaylar. Mavibahçe AVM Caher Dudayev Bulvarı No:40/B adresinde bulunan Özel Cadde Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği kurumuna 0 (232) 336-7079 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. 

Özel Cadde Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hakkında

Özel Cadde Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak 2010 senesinden beri İzmir’de faaliyet göstermekteyiz. Diş hekimliği faaliyeti alanına giren tüm tedavileri uygulamaktayız. Gelişen teknoloji ve yenilikler, diş hekimliğini bambaşka bir boyuta taşımıştır. Hastalar korku ve endişe duymadan diş hekimlerinde tedavilerini gerçekleştirebilmektedir. Bunun yanında doktorlar ve hastalar beklentilerini daha rahat karşılamaktadır. Diş hekimleri ve diş koltukları hastaların korkulu rüyası olmaktan çıkmıştır Özel Cadde Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak, gelişen teknolojiyi ve yenilikleri yakında zamandan izlemek, dental sektörde müşteri tatminiyetini amaç edinmek, kaliteli ve bi hayli hızlı hizmet anlayışı ile ilerleyerek yolumuza devam etmek başlıca misyonumuzdur. Modern Özel Cadde Dental Kliniğimiz ile her türlü ağız ve diş sağlığı tedavi hizmetlerini vermekle birlikte, hastalarımızın kliniklerimizden sağlıklı ve gülerek çıkmasını hedeflemekteyiz.

Mavibahçe AVM İzmir’de hizmet veren diş kliniğimizde; İmplantoloji, Çene Cerrahisi, Estetik Diş Hekimliği, Diş Eti Hastalıkları, Koruyucu Hekimlik gibi uzmanlık branşlarında hizmetindeyiz. Görevimiz ve amacımız daima hastalarımızın ağız ve diş sağlığını korumak, tedavi etmek ve en mühimsi onları tatmin etmektir.. Hizmet kalite standartlarımızı belirlerken temel aldığımız en mühim kriter; her hastanın kendine özel sağlık durumunu ön planda tutmaktır. Hastalarımızın sağlık şartlarına göre özel muyenelerle, kesin ve net sonuçlar alabileceğimiz tedavi planlamaları yapmaktayız. Tedavilerimizi yüksek hijyen standartlarıyla, tamamen steril bir ortamda gerçekletirmekteyiz. Güleryüzlü hizmetlerimizi 7/24 kesintisiz sürdürmekteyiz.

 • İmplant Tedavisi
 • Ortodonti Tedavisi
 • Dis Estetiği Tedavisi
 • Lamine Diş
 • Protez Diş
 • Çocuk Diş Tedavisi
 • Kanal Tedavisi
 • Diş Beyazlatma
 • Diş Dolgusu
 • Diş Çekimleri
 • Diş Eti Tedavisi
 • Ağız ve Çene Cerrahisi

Özel Cadde Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Cadde Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Cadde Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Bölümleri

Özel Cadde Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları

Özel Cadde Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Telefon Numarası0 (232) 336-7079

Özel Cadde Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Adresi:  Mavibahçe AVM Caher Dudayev Bulvarı No:40/B

Özel Cadde Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Web Sitesi: caddedental.com

Özel Cadde Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Yol Tarifi

Özel Cadde Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Ulaşım Haritası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir