Özel Cadde Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Cadde Tıp Merkezi, İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunan Özel Cadde Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Bostancı Mah. Bağdat Cad. No:498 adresinde bulunan Özel Cadde Tıp Merkezi kurumuna 0 (216) 386-3333 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Cadde Tıp Merkezi Hakkında

Sağlık hizmetlerinde dünya standartlarını sunmayı amacı olan Cadde Tıp Merkezi, İstanbul ve çevre illerine senelerdır sağlık hizmeti veren bir ekibin kurduğu Magnopere Sağlık Hizmetleri A.Ş.’nin son girişimidir. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitemiz, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Bilim Dalının romatizmal hastalıklar ve rehabilitasyonu, ortopedik rehabilitasyon, nörolojik rehabilitasyon, sporcu rehabilitasyonu, kardiovasküler ve pulmoner rehabilitasyon, geriatrik rehabilitasyon, teknofizyoterapi, hidroterapi, robotik rehabilitasyon, robotik hippoterapi gibi başlıca konularında akademisyenlik yapmış, bilimsel araştırmalarda ve yayınlarda bulunmuş, konularında uzman hekimlerden ve yine konularında uzman fizyoterapistlerden oluşan profesyonel kadrosuyla, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında iddialıdır.

Özel Cadde Tıp Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Psikiyatri
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Göğüs Hastalıkları
  • Acil

Özel Cadde Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Cadde Tıp Merkezi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Cadde Tıp Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Cadde Tıp Merkezi Doktorları

Özel Cadde Tıp Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Cadde Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Cadde Tıp Merkezi Telefon Numarası0 (216) 386-3333

Özel Cadde Tıp Merkezi Adresi

Özel Cadde Tıp Merkezi Adresi:  Bostancı Mah. Bağdat Cad. No:498

Özel Cadde Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Cadde Tıp Merkezi Web Sitesi: caddetip.com

Özel Cadde Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Cadde Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir