Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi, Bursa ilimizin Osmangazi ilçesinde bulunan Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi ile ilgili detaylar. Kükürtlü Mah. Konca Sokak No:2 adresinde bulunan Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi kurumuna 0 (224) 275-7500 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi Hakkında

Bir gün kalpler heyecanla çarpmaya başladı, kalp hastanesi düşüncesi doğdu. Başlangıç bir arayışın sonucu değildi, kendiliğinden oldu yani spontan gelişti. Bursa’nın adı kalp ile anılacak, kalbin tüm poblemlerinı çözüme ulaştıracak ve kalpleri güldürecek bir hastaneye ihtiyacı vardı. Aklın yolu bir iken neden kalbinde yolu da bir olmasın diye “Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi” kuruldu. Aritmi kelimesi bir cesaretle, özgüvenle hastanenin ismine eklendi. Aritmiler genelde spontan oluşmakta, kimi zaman bir sevincin, kimi zaman da bir üzüntünün ifadesi olmaktadır.

Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi, kalbin hem muhafaza edilmesinda hemde yaşanan tüm problemlerinin en son teknolojiyi tercih ederek modern yaklaşımlarla çözümlenmesinde tek adres olma yolunda en öndedir.

Kalp bir gün spontan olarak atmaya başlar, senelerca çalışır, bir çok zorluklarla karşılaşır ve günün birinde yine spontan olarak yani kendiliğinden durur. İşte kalbin bu yolculuğunda bir ona yardımcı olmak üzere daima yanında yer alacağız, tüm gücümüzü onun sağlığı için harcayacağız.

Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi Bölümleri

  • Kardiyoloji
  • Kalp ve Damar Cerrahisi
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil
  • Yoğun Bakım
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi Doktorları

Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi doktorları için tıklayınız.

Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi İletişim

Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi Telefon Numarası:  0 (224) 275-7500

Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi Adres

Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi Adresi:  Kükürtlü Mah. Konca Sokak No:2

Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi Web Sitesi

aritmi.com

Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi Yol Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir