Özel Centrium Kulak Burun Boğaz ve Plastik Cerrahi Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Centrium Kulak Burun Boğaz ve Plastik Cerrahi Tıp Merkezi, İstanbul ilimizin Şişli ilçesinde bulunan Özel Centrium Kulak Burun Boğaz ve Plastik Cerrahi Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. No:2 adresinde bulunan Özel Centrium Kulak Burun Boğaz ve Plastik Cerrahi Tıp Merkezi kurumuna 4440614 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Centrium Kulak Burun Boğaz ve Plastik Cerrahi Tıp Merkezi Hakkında

Centrium İstanbul Avrupa yakasında ulaşımın merkezinde, Zincirlikuyu-Gayrettepe’de hizmet vermektedir. Merkezi konumu ve tam donanımlı hastanesi ile hastaları için kaliteli hizmeti basit bir şekilde ulaşılabilir kılmayı hedeflemektedir. Uzman kadrosu ile kulak burun boğaz, estetik cerrahi, saç ekimi, medikal estetik ve diş birimleri ile faaliyet göstermektedir.

12 katlı, 4 bin metrekarelik kapalı alandan oluşan, en üst düzey teknik ve teknolojik standartlara sahip Centrium olarak; KBB, Saç Ekimi, Plastik carrahi, Medikal Estetik ve Diş uygulamalarıyla tanı ve tedavi hizmetleri paylaşıyoruz.

Konuklarımızın; kendisini iyi, sağlıklı, güzel ve mutlu hissetmesi için, insana özgü tedavi protokolleri çerçevesinde sağlık hizmetleri veriyoruz. İyiliğiniz ve mutluluğunuz için, uzmanlıklarını tek bir çatı altında buluşturan, daha bi hayli hızlı daha nitelikli ve sonuç odaklı bir sağlık dünyasıyız.

Özel Centrium Kulak Burun Boğaz ve Plastik Cerrahi Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Centrium Kulak Burun Boğaz ve Plastik Cerrahi Tıp Merkezi telefon numarası:  4440614

Özel Centrium Kulak Burun Boğaz ve Plastik Cerrahi Tıp Merkezi Adresi

Özel Centrium Kulak Burun Boğaz ve Plastik Cerrahi Tıp Merkezi adresi: Esentepe, Kore Şehitleri Cd. No:2, 34394 Şişli/İstanbul

Özel Centrium Kulak Burun Boğaz ve Plastik Cerrahi Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Centrium Kulak Burun Boğaz ve Plastik Cerrahi Tıp Merkezi resmi web sitesi: centriumkbb.com

Özel Centrium Kulak Burun Boğaz ve Plastik Cerrahi Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Centrium Kulak Burun Boğaz ve Plastik Cerrahi Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir