Özel Çeşme Sağlık Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel Çeşme Sağlık Polikliniği, İzmir ilimizin Çeşme ilçesinde bulunan Özel Çeşme Sağlık Polikliniği ile ilgili detaylar. Sakarya Mah. İnkılap Caddesi No:109/A adresinde bulunan Özel Çeşme Sağlık Polikliniği kurumuna 0 (232) 712-0807 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Çeşme Sağlık Polikliniği Hakkında

Özel Çeşme Sağlık Polikliniği, geniş uzman doktor kadrosu, işinde uzman personeli ile her zaman ilklere imza atarak on senedir yörenin en kuvvetli sağlık teçhizatını oluşturmaktadır.

Güleryüzlü ve yardımsever personelimiz, konularında uzman işinde uzman doktorlarımız, yüksek teknolojiden oluşan tanı ünitelerimiz ile “hizmette sınır tanımamak” ilkesi ile her geçen yıl güçlenerek hizmet akışını yaz-kış 24 saat sürdürmektedir.

Özel Çeşme Sağlık Polikliniği Telefon Numarası

Özel Çeşme Sağlık Polikliniği telefon numarası:  0 (232) 712-0807

Özel Çeşme Sağlık Polikliniği Adresi

Özel Çeşme Sağlık Polikliniği adresi: Sakarya, İnkılap Cad. No 109/A, 35930 Çeşme/İzmir

Özel Çeşme Sağlık Polikliniği Web Sitesi

Özel Çeşme Sağlık Polikliniği resmi web sitesi: www.cesmesaglik.com

Özel Çeşme Sağlık Polikliniği Nasıl Gidilir? Özel Çeşme Sağlık Polikliniği Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir