Özel Ceyhan Nefrodost Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Ceyhan Nefrodost Diyaliz Merkezi, Adana ilimizin Ceyhan ilçesinde bulunan Özel Ceyhan Nefrodost Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Cumhuriyet Mahallesi 140 Sok. No:2 adresinde bulunan Özel Ceyhan Nefrodost Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (322) 611-5414 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Ceyhan Nefrodost Diyaliz Merkezi Hakkında

Adana Ceyhan’da hizmet vermekte olan Özel Ceyhan Nefrodost Diyaliz Merkezi böbrek rahatsızlığı çeken hastalara son teknoloji ekipmanlarla hizmet vermektedir.

Bunun bunun yanında hastalarını özel donanımlı araçlarıyla evden almakta ve yolculuk boyunca hastalarına bir sağlık çalışanınin refakatini vererek hastalarını sağlık güvenliğini koruma altına almaktadır.

Yine diyaliz merkezinde de tedavi sırasında, öncesinde ve ardından hastalarına son derece hassas bir sağlık hizmeti vererek son olarak da yine özel diyaliz araçlarıyla hastalarını evlerine kadar bırakmaktadır.

  • Hemodiyaliz

Özel Ceyhan Nefrodost Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Ceyhan Nefrodost Diyaliz Merkezi, Adana ili Ceyhan ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Ceyhan Nefrodost Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Ceyhan Nefrodost Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Ceyhan Nefrodost Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Ceyhan Nefrodost Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (322) 611-5414

Özel Ceyhan Nefrodost Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Ceyhan Nefrodost Diyaliz Merkezi Adresi:  Cumhuriyet Mahallesi 140 Sok. No:2

Özel Ceyhan Nefrodost Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Ceyhan Nefrodost Diyaliz Merkezi Web Sitesi: https://www.nefrodost.com

Özel Ceyhan Nefrodost Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir