Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezi, Ankara ilimizin Yenimahalle ilçesinde bulunan Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezi ile ilgili detaylar. Ostim Mah. Bağdat Cad. 1153. Sokak No:52 adresinde bulunan Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezi kurumuna 4445469 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezi Hakkında

Cihan Göz Hastalıkları Merkezi mayıs 2008 tarihinde Bağdat cad. 210. Sokak no:52 adresinde faaliyete başladı. 3 adet Muayene odası ve gelişmiş Ameliyathanesi ve Tetkik odaları ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Kliniğimizin Sosyal Güvenlik Kurumları (Emekli Sandığı, SSK, Bağkur, Devlet Memurları), 18 Yaş altı sgk kapsamı içinde olmayan bireyler ve Gaziler ve Şeref Madalyası alan bireyler ile anlaşmalıdır.

Göz muayeneleri Ünit üzerinde bulunan cihazlarla, göz tansiyon ölçümü göze temas etmeden non-kontakt ölçüm ile, göz numaraları otorefraktometre ölçümü ile yapılmaktadır. Ayrıca çocuklar için özel bilgisayarlı cihazlarla muayene yapılıp şaşılık, tembellik ve görme bozuklukları tespit edilmektedir.

Merkezimizde göz ameliyatları ileri teknik ve teknolojiler kullanılarak yapılmaktadır. Sterilizasyon şartlarına Sağlık Bakanlığının tavsiye ettiği koşulların ilerisinde teknolojiler kullanılmaktadır. Ameliyathane ekibi son derece profesyoneldir.

Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezi Bölümleri

  • Göz Hastalıkları
  • Mikrobiyoloji

Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezi Telefon Numarası

Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezi telefon numarası:  4445469

Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezi Adresi

Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezi adresi: Ostim Osb Bağdat Cd. Pk:06374 Yenimahalle/ankara

Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezi Web Sitesi

Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezi resmi web sitesi: www.cihangoz.com

Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir