Özel Çokay Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Çokay Diyaliz Merkezi, Samsun ilimizin İlkadım ilçesinde bulunan Özel Çokay Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Karadeniz Mh. Gazi Cad. No:139 adresinde bulunan Özel Çokay Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (362) 231-3040 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Çokay Diyaliz Merkezi Hakkında

2006 senesinde hizmete giren Özel Çokay Diyaliz Merkezinde volumetrik ultrafiltrasyon kontrollü makinalarımız ile günlük 3 seanslı hemodiyaliz nasıl tedavi edileceği uygulayabilmekte, bununla birlikte her gün acil hemodiyaliz hizmeti vermektedir.

Ulaşım yönünden şehrimizin en merkezi yerinde ve mülkü kendisine ait olan, hastalarımızın bütün gereksinimlerini karşılayabilecekleri, kendilerini huzurlu bir ortamda hissetmelerini sağlayacak tüm ayrıntılar düşünülerek dizayn edilen Özel Çokay Diyaliz Merkezi Hastalarına vermekte olduğu hizmeti bir adım daha ileriye götürerek gerekli teknik araç ve yetişmiş personel takviyelerini tamamlayarak Sağlık Sektöründe adına yakışır bir biçimde hizmet vermeye devam etmektedir.

24 saat esasına göre çalışan merkezimiz ücretsiz hasta nakil aracı, Görevli diyet uzmanı ve Psikiyatrist dokturu, Merkezimizde tam gün çalışan iç hastalıkları uzmanı, Anlaşmalı Laboratuarı, Acil hemodiyaliz için Santral Venöz Katater hizmetleri gibi emsallerinden farklı ve kaliteli hizmetleri bir arada sağlamaktadır.

Hastalarının tedavi boyunca ve tedavi ardındanki her aşamasını yakında zamandan takip eden Özel Çokay Diyaliz Merkezi En son teknoloji ürünü cihazları ve hususunda uzman personeli ile yeniliklere her zaman açık, sektöründeki gelişmeleri yakında zamandan takip eden çağdaş bakış açısı ile sizlere Sağlıklı ve Huzurlu bir Hayat sağlamaktadır.

Özel Çokay Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Çokay Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Çokay Diyaliz Merkezi, Samsun ili İlkadım ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Çokay Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Çokay Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Çokay Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Çokay Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Çokay Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (362) 231-3040

Özel Çokay Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Çokay Diyaliz Merkezi Adresi:  Karadeniz Mh. Gazi Cad. No:139

Özel Çokay Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Çokay Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.cokaydiyaliz.com

Özel Çokay Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Çokay Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir