Özel Çukurova Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Çukurova Diyaliz Merkezi, Adana ilimizin Çukurova ilçesinde bulunan Özel Çukurova Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Huzurevleri Mh. Türkmenbaşı Bulvarı Ali Çevik Sitesi Zemin Kat No:4/A adresinde bulunan Özel Çukurova Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (322) 248-4483 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Çukurova Diyaliz Merkezi Hakkında

2007 senesinin Ocak ayında Adana’nın Çukurova ilçesinde yüksek kalite ve teknoloji ile hemodiyaliz hizmetlerinin verilmesi maksadıyla açılan Özel Çukurova Diyaliz Merkezimizde hastalarımızın aylık kontrolleri Nefrolog doktorlar sorumluluğunda yapılmaktadır.

Özel Çukurova Diyaliz Merkezi sahibi Şahin İplikçi 2000 senesinden beri Özel Mersin Diyaliz Merkezi’ndeki tecrübelerini, diyaliz sistemleri kurulumu, servis hizmetleri gibi hemodiyalizin teknik altyapısındaki bilgi ve tecrübelerini Özel Çukurova Diyaliz Merkezi’nin en ileri teknoloji ve kalitedeki hizmetine aktarmıştır. Özel Çukurova Diyaliz Merkezi birden çok merkezde olmayan; İSO 9001 – 2000 Kalite Sistem Yönetimi Sertifikası, ISG Risk Yönetimi Sertifikası ve Hijyen Kuralları Sertifikasına sahiptir.

Özel Çukurova Diyaliz Merkezi 1000 m2 lik binasında 50 hemodiyaliz makinesi (Freseniusve Gambro) kapasitesi ile 300 hastaya hizmet edebilecek kapasiteye sahiptir. Özel Çukurova Diyaliz Merkezi kendi bünyesinde çalışanları, servis ve ikram hizmetleri ile merkezimiz 20+1 makine ruhsatlı olup, merkezimizde negatif 18 cihaz, HCV (+) 2 cihaz ve HbsAg (+) 1 cihaz bulunmakta, her seansım odası birbirinden ayrı olup, her seansın WC ve lavaboları bay ve bayan olarak ayrılmıştır.

Diyaliz Merkezimiz S.S.K, T.C. EMEKLİ SANDIĞI, BAĞ-KUR, Resmi Kurum mensuplarına anlaşmalı olarak hizmet vermekte olup herhangi bir ilave ücret talep etmemektedir.

Özel Çukurova Diyaliz Merkezi Randevu

  • Hemodiyaliz

Özel Çukurova Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Çukurova Diyaliz Merkezi, Adana ili Çukurova ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Çukurova Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Çukurova Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Çukurova Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Çukurova Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (322) 248-4483

Özel Çukurova Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Çukurova Diyaliz Merkezi Adresi:  Huzurevleri Mh. Türkmenbaşı Bulvarı Ali Çevik Sitesi Zemin Kat No:4/A

Özel Çukurova Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Çukurova Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.ozelcukurovadiyaliz.com

Özel Çukurova Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir