Özel Denticity Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel Denticity Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Karabük ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Özel Denticity Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile ilgili detaylar. Bayır Mah. Kemal Güneş Cad. No:120 Kat:2 (Halkbankası Üstü) adresinde bulunan Özel Denticity Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği kurumuna 0 (370) 412-2300 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Denticity Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hakkında

Denticity Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği siz kıymetli misafirlerimizin tedavi süreci boyunca rahat ve rahat vakit geçirebilmeleri için modern çizgilerle dizayn edilmiştir. Bünyesinde barındırdığı birden çok sosyal alanlarla tedavi sürecinin olumsuz etkilerinden uzakta rahat hale dönüştürmektedir.

Denticity olarak misyonumuz kaliteli ve uzun süreli bir ağız sağlığı, yaşın geçmesi ile birlikte dişlerde oluşan veya oluşabilecek hasarların yaşam kalitemizi bozmasına engel olmak, bireylere yaşamlarının tüm everlerinde kaliteli ve sağlıklı bir yaşam sürdürebilmesi için gerekli tüm bilimsel ve tıbbi desteği sağlayarak ağız ve diş sağlığı nasıl tedavi edileceğinde diş sağlığını koruma ve bunun yanı sıra yüz estetiğinin değişmez bir parçası olan diş ve gülüş estetiğinin sağlanması ile birlikte hasta ve çalışan tatminiyeti ön planda tutularak ülkemizde ve ülkeler arası sahada referans merkezi haline gelmektir.

Özel Denticity Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları

Özel Denticity Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları için tıklayınız.

Özel Denticity Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Telefon Numarası

Özel Denticity Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Telefon Numarası0 (370) 412-2300

Özel Denticity Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Adresi

Özel Denticity Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Adresi:  Bayır Mah. Kemal Güneş Cad. No:120 Kat:2 (Halkbankası Üstü)

Özel Denticity Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Web Sitesi

Özel Denticity Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Web Sitesi: www.denticity.com.tr

Özel Denticity Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir