Özel Dentistanbul Ataşehir Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel Dentistanbul Ataşehir Polikliniği, İstanbul ilimizin Ataşehir ilçesinde bulunan Özel Dentistanbul Ataşehir Polikliniği ile ilgili detaylar. Küçükbakkalköy Mah. Vedat Günyol Cad. No:12 adresinde bulunan Özel Dentistanbul Ataşehir Polikliniği kurumuna 0 (216) 880-0880 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Dentistanbul Ataşehir Polikliniği Hakkında

Bünyesinde Pedodonti, Engelli Kliniği, Ameliyathane, Oraldiagnoz Radyoloj, Endodonti, Periodontoloji, Protez, Diş Beyazlatma Tedavi, Ortodonti ve Cerrahi Diş hekimliğini bulunduran Dent international Ağız ve Diş sağlığı merkezimiz uzman doktor ve işinde uzman kadrosuyla hasta tatminiyetini birincil amaç olarak görmektedir. Her an kullanıma hazır tam teşekküllü ameliyat hanesi ve anestezi ekibinin bunun yanında engellilere özel bölümü, çocuklara özel oyun odası 20 farklı diş ünitesi ile 2000 m2 kapalı alan da otopark ve vale hizmeti ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Özel Dentistanbul Ataşehir Polikliniği Doktorları

Özel Dentistanbul Ataşehir Polikliniği Doktorları için tıklayınız.

Özel Dentistanbul Ataşehir Polikliniği Telefon Numarası

Özel Dentistanbul Ataşehir Polikliniği Telefon Numarası0 (216) 880-0880

Özel Dentistanbul Ataşehir Polikliniği Adresi

Özel Dentistanbul Ataşehir Polikliniği Adresi:  Küçükbakkalköy Mah. Vedat Günyol Cad. No:12

Özel Dentistanbul Ataşehir Polikliniği Web Sitesi

Özel Dentistanbul Ataşehir Polikliniği Web Sitesi: www.dentistanbul.com.tr

Özel Dentistanbul Ataşehir Polikliniği Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir