Özel Derim Dermatoloji Dal Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Derim Dermatoloji Dal Merkezi, İzmir ilimizin Konak ilçesinde bulunan Özel Derim Dermatoloji Dal Merkezi ile ilgili detaylar. 1403 Sokak. No:3 Daire:3-4 Alsfakat adresinde bulunan Özel Derim Dermatoloji Dal Merkezi kurumuna 0 (232) 465-0705 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Derim Dermatoloji Dal Merkezi Hakkında

2006 senesinden bugüne dek başarılı bir geçmişi olan Özel Derim Dermatoloji Dal Merkezi 2 dermatoloji uzman hekimi 2 estetisyen, 1 hemşire ile hizmet vermektedir.

Bilimsel ve teknolojik gelişmeler ışığında estetik dermatoloji alanında dermokozmetik uygulamalar yapılmaktadır. Klinik dermatoloji alanında dermatolojik hastalıkların tanı ve takibi hususunda tedaviler uygulanmaktadır.

Özel Derim Dermatoloji Dal Merkezi Bölümleri

  • Dermatoloji (Cildiye)
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Derim Dermatoloji Dal Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Derim Dermatoloji Dal Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Derim Dermatoloji Dal Merkezi Telefon Numarası

Özel Derim Dermatoloji Dal Merkezi telefon numarası:  0 (232) 465-0705

Özel Derim Dermatoloji Dal Merkezi Adresi

Özel Derim Dermatoloji Dal Merkezi adresi: Kahramanlar, 1416. Sk. No:24, 35220 Konak/İzmir

Özel Derim Dermatoloji Dal Merkezi Web Sitesi

Özel Derim Dermatoloji Dal Merkezi resmi web sitesi: www.derimdermatoloji.com

Özel Derim Dermatoloji Dal Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Derim Dermatoloji Dal Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir