Özel Derimer Dermatoloji Dal Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Derimer Dermatoloji Dal Merkezi, Aydın ilimizin Efeler ilçesinde bulunan Özel Derimer Dermatoloji Dal Merkezi ile ilgili detaylar. Adnan Menderes Mh. Muğla Bulvarı No:5/2 adresinde bulunan Özel Derimer Dermatoloji Dal Merkezi kurumuna 0 (256) 211-6090 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Derimer Dermatoloji Dal Merkezi Hakkında

Merkezimiz 2004 senesinde Uzm Dr. Hanife Er Acar, Uzm Dr. Melahat Erkek ve Uzm Dr. Şakire Karaeminoğulları aracılığıyla Aylazer Güzellik Merkezi adıyla kurulmuştur. 2008 yılına kadar güzellik merkezi ve özel cildiye muayenehanesi olarak faaliyet göstermiştir. Bu tarihten sonra SGK ile anlaşma yapılmış ve SSK, Bağkur ve Emekli Sandığı hastalarına sağlık karneleri ile muayene hizmeti verilmeye başlanmış ve merkezimiz Derimer Cilt Hastalıkları Dal Merkezi ismini almıştır. 10 yıllık tecrübemizle tüm cilt hastalıklarının muayenesini yapmaktayız.

Özel Derimer Dermatoloji Dal Merkezi Bölümleri

  • Dermatoloji (Cildiye)

Özel Derimer Dermatoloji Dal Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Derimer Dermatoloji Dal Merkezi, Aydın ili Efeler ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Derimer Dermatoloji Dal Merkezi Telefon Numarası

Özel Derimer Dermatoloji Dal Merkezi telefon numarası:  0 (256) 211-6090

Özel Derimer Dermatoloji Dal Merkezi Adresi

Özel Derimer Dermatoloji Dal Merkezi adresi: Adnan Menderes, Muğla Blv. No:5 Kat:2, 09010 Efeler/Aydın

Özel Derimer Dermatoloji Dal Merkezi Web Sitesi

Özel Derimer Dermatoloji Dal Merkezi resmi web sitesi: derimer.net

Özel Derimer Dermatoloji Dal Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Derimer Dermatoloji Dal Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir