Özel Derma Dermatoloji Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Derma Dermatoloji Merkezi, Gaziantep ilimizin Şehitkamil ilçesinde bulunan Özel Derma Dermatoloji Merkezi ile ilgili detaylar. Gazi Mahallesi Milli Egemenlik Bulvarı No:63/A adresinde bulunan Özel Derma Dermatoloji Merkezi kurumuna 0 (342) 336-3639 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Derma Dermatoloji Merkezi Hakkında

Özel Derma Dermatoloji Merkezi, cilt sağlığı ve hastalıkları hususunda 2008 senesinden, Dermatolog Dr.Gülten Kirman ve Dermatolog Dr.A.Sevil (Dülger) Bakır önderliğinde hastalara kaliteli sağlık hizmeti sağlamaktadır.

Haziran 2008 den ibu yana Gaziantep ve çevresine hizmet vermek üzere ortalama 6 ay süren dekorasyon ve iç dizayn çalışmaları sonunda, 3 katlı, geniş bir alanda 3 bekleme salonu, 15 adet değişik amaçlar için hazırlanmış odadan bir araya gelmektedir. Teknolojik donanım ve alt yapısı, ileriye dönük bir çok yeni çalışma için de uygun olarak hazırlanmıştır.

Giriş Katta : Cilt hastalıklarına yönelik geleneksel muayene olanakları, karanlık oda muayenesi, mikroskopik incelemeler ve dermatoskopik incelemeler, cryo terapi, elektro-cerrahi tedavileri, aşırı el, ayak terlemeleri nasıl tedavi edileceği için özel olarak hazırlanmış donanımlı odalar mevcuttur. Ayrıca uzman doktorlarımıza ait, hastalarını n poblemlerinı daha sorunsuz bir ortamda uygun koşullarda anlatabilecekleri büro odaları bulunmaktadır.

Üst Katta : Cildinizde hastalanma olmadan muhafaza edilmesi ve düzenlenmesine yönelik çalışmalar günümüzün sağlık alanında kullanılan en ileri teknolojileri ile yapılmaktadır.

Alt Katta : Gündüz yataklı takip gerektiren hastalarımıza hizmet vermekte olan 3 yataklı gözlem odası, gözlem altında olan hasta yakınlarının dinlenme ve bekleme salonu, bunun bunun yanında bazı özel tedavi metotlarınin uygulanabileceği odalar ve personel birimi bulunmaktadır.

Özel Derma Dermatoloji Merkezi Bölümleri

  • Dermatoloji (Cildiye)

Özel Derma Dermatoloji Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Derma Dermatoloji Merkezi, Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Derma Dermatoloji Merkezi Telefon Numarası

Özel Derma Dermatoloji Merkezi telefon numarası:  0 (342) 336-3639

Özel Derma Dermatoloji Merkezi Adresi

Özel Derma Dermatoloji Merkezi adresi: Gazi, Milli Egemenlik Cd. No:63, 27060 Şehitkamil/Gaziantep

Özel Derma Dermatoloji Merkezi Web Sitesi

Özel Derma Dermatoloji Merkezi resmi web sitesi: www.dermadermatoloji.com.tr

Özel Derma Dermatoloji Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Derma Dermatoloji Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir