Özel Devapark Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Devapark Tıp Merkezi, Ankara ilimizin Çubuk ilçesinde bulunan Özel Devapark Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Yıldırım Beyazıt Mah. Ankara Bulvarı No:137 adresinde bulunan Özel Devapark Tıp Merkezi kurumuna 0 (312) 837-6969 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Devapark Tıp Merkezi Hakkında

Özel Dirimsel Tıp Merkezi ve Özel Yaşar Kahraman Fizik ve Tedavi Merkezini işleten şirketimiz, 2017 senesinde kadrosuna yeni uzman hekimler ekleyerek “DevaPark” adını almış ve Ankaranın Çubuk ilçesinde hizmet vermeye başlamıştır. 2017 yılı başında ise yeni binamıza taşınarak tıbbi kadromuza yeni branşlar ve sağlık birimleri ekledik.

Hastalarımıza daha kapsamlı ve kaliteli sağlık hizmeti sunmaya ve bu hizmeti her geçen gün arttırmaya devam etmekteuz. Merkezimizin SGK anlaşması mevcuttur.

Özel Devapark Tıp Merkezi Bölümleri

  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Özel Devapark Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Devapark Tıp Merkezi, Ankara ili Çubuk ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Devapark Tıp Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Devapark Tıp Merkezi Doktorları

Özel Devapark Tıp Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Devapark Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Devapark Tıp Merkezi Telefon Numarası0 (312) 837-6969

Özel Devapark Tıp Merkezi Adresi

Özel Devapark Tıp Merkezi Adresi:  Yıldırım Beyazıt Mah. Ankara Bulvarı No:137

Özel Devapark Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Devapark Tıp Merkezi Web Sitesi: www.devapark.com.tr

Özel Devapark Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Devapark Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir