Özel Dialife Beykoz Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Dialife Beykoz Diyaliz Merkezi, İstanbul ilimizin Beykoz ilçesinde bulunan Özel Dialife Beykoz Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Çubuklu Mh. Kireç Ocağı Cd. No:1 adresinde bulunan Özel Dialife Beykoz Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (216) 331-2200 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Dialife Beykoz Diyaliz Merkezi Hakkında

Beykoz Diyaliz Merkezimiz, SGK ile anlaşmalı diyaliz merkezi olup, 30 adet hemodiyaliz cihazı ile faaliyet göstermekte ve 180 hastaya hizmet verebilecek biçimde alt yapı ve donanıma sahiptir.

20 yılı aşkın diyaliz tecrübesi olan mesul müdürümüz aracılığıyla idare edilmekte olan kliniğimizde profesyonel hemşirelerimizle birlikte kaliteli hizmet vermekteyiz. Ayrıca merkezimizde hastalarımız için bir adet İç Hastalıkları Uzmanı ile Diyaliz hekimi ve problemli vakalarımızı danışmak için de konsültan Nefroloji uzmanı hizmeti sağlanmaktadır.

Merkezimizde 15 Adet Braun Dialog marka hemodiyaliz cihazı 8 Adet Fresenius 4008 S hemodiyaliz cihazı ve 7 adet Gambro marka hemodiyaliz cihazı bulunmaktadır. Merkezimiz sabah öğle ve akşam seansı olmak üzere günde 3 seans hizmet vermektedir.

Merkezimizde 30 cihaz için üretim yapma kapasitesine sahip RO(Reverse Osmosis) su sistemi ve Endotoksin Filtresi bulunmakta olup her sabah günlük analiz ölçümleri tarafımızdan ve üç ayda bir olmak üzere de Akredite edilmiş Laboratuarlar aracılığıyla su analizleri yapılmaktadır.

Merkezimizde 3 adet servis aracı mevcut olup hastalarımız evlerinden alınmakta ve tedavi sonrası tekrar evlerine bırakılmaktadır. Bu servis aracı için hastalarımız için özel olup ücretsizdir.

Özel Dialife Beykoz Diyaliz Merkezi Randevu

Ayrıca merkezimizde hastalarımız için diyaliz seansında gelişebilecek hipoglisemi ataklarını(şeker düşmesi) önlemek adına kahvaltı hizmeti verilmekte olup ücretsizdir.

Merkezimizin SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ile anlaşması olup hastalarımızın tedavileri tamamen SGK aracılığıyla karşılanmakta olup fark ücreti yahut herhangi bir isim altında ücret alınmamaktadır.

Özel Dialife Beykoz Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Dialife Beykoz Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Dialife Beykoz Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Beykoz ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Dialife Beykoz Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Dialife Beykoz Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Dialife Beykoz Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Dialife Beykoz Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (216) 331-2200

Özel Dialife Beykoz Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Dialife Beykoz Diyaliz Merkezi Adresi:  Çubuklu Mh. Kireç Ocağı Cd. No:1

Özel Dialife Beykoz Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Dialife Beykoz Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.dialifediyaliz.com

Özel Dialife Beykoz Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Dialife Beykoz Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir