Özel Dişhane Güneşli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Dişhane Güneşli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ilimizin Bağcılar ilçesinde bulunan Özel Dişhane Güneşli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Hürriyet Mh. Atatürk Cd. Kuyu Sk. No:6 adresinde bulunan Özel Dişhane Güneşli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (212) 657-2020 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. 

Özel Dişhane Güneşli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

2014 senesinde İstanbul Güneşli’de 1000 m² alanda 9 ünite ile kurulan hastanemiz, 7 gün 24 saat Oral Diagnoz, Dental Radyoloji Ünitesi, Panaromik Röntgen ve RVG, Pededonti, İmplanoloji, Ortadonti, Endedonti, Periodontoloji, Protetik Diş Tedavisi, Konservatif Diş Tedavisi, Sterilizasyon ve Dental Lazer Klinikleri ile ağız ve diş sağlığı alanında hizmet vermektedir.

  • Pedodonti
  • Dental Radyoloji
  • İmplant
  • Periodontoloji
  • Porselen Kaplamalar
  • Endodonti
  • Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
  • Ortodonti
  • Beyazlatma

Özel Dişhane Güneşli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Dişhane Güneşli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Dişhane Güneşli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

Özel Dişhane Güneşli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Özel Dişhane Güneşli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (212) 657-2020

Özel Dişhane Güneşli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Hürriyet Mh. Atatürk Cd. Kuyu Sk. No:6

Özel Dişhane Güneşli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: www.dishane.com

Özel Dişhane Güneşli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Özel Dişhane Güneşli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir